pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kolega z klasy

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
kleo58
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-12-08, 19:37

Kolega z klasy

Post autor: kleo58 »

wiem że temat trochę oklepany ale bardzo podoba mi się chłopak z mojej klasy , nie za bardzo go znam bo obracamy się w innych grupach znajomych. Nie rozmawiamy też za często żeby nie powiedzieć że nasze kontakty ograniczają się jedynie do ,, czesc". Wstydze się do niego zagadać o prace domową czy coś bo 1.jestem raczej nieśmiałą osobą a 2 bedzie to trochę dziwne że nigdy nie rozmawiamy a nagle ja o prace domową pytam
Prosiłabym o pomoc albo o jakąś radę co mogłabym zrobić aby go lepiej poznać albo zwrócić jego uwagę z góry dziękuje :))
panna_pollyanna
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-12-09, 13:44

Post autor: panna_pollyanna »

Dowiedz się, co robi po szkole - może chodzi na sks albo coś:) i poszukaj wspólnych zainteresowań.
Awatar użytkownika
Axmar
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-12-13, 22:33

Post autor: Axmar »

Zwrócić jego uwagę nie będzie trudno. Idźcie na stołówkę w gimnazjum weź szklankę mleka i przypadkiem go oblej. Świetny sposób. Przy okazji on się trochę napije i wyrośnie na wielkiego, i silnego mężczyznę.


Bardziej poważnie czemu miałoby być dziwnie, że prosisz go o prace domową? Całe życie mogłaś odrabiać więc go nie prosiłaś a teraz zdarzył się ten jeden niespotykany, straszny, przerażający moment, że akurat jej nie zrobiłaś a od tego zależy Twoje dalsze życie więc musiałaś to zrobić. Gorzej jak powie, że on też nie ma ;/.

Najlepszym sposobem jednak byłoby gdyby wasi wspólni znajomi (bo mimo wszystko takich chyba macie?) zaprosili was na jakiś wspólny...hmm.. cokolwiek byle nie całą klasą. Np. tak Ty, on i jeszcze jakieś 2 osoby, moglibyście porozmawiać a przy okazji mogłabyś zbliżyć się do tego księcia i zaproponować kolejne spotkanie, tym razem tylko we dwoje.
creepy69
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2012-01-23, 22:21
Lokalizacja: ----->

Post autor: creepy69 »

Gorzej jednaj, jak coś nie wypali, i cała klasa się dowie o Twojej sympatii do tego gościa (zakładając, że jest straaasznym plotkarzem i wszystkim opowie, że coś między Wami nie wyszło). No, ale w końcu - do odważnych świat należy, więc co szkodzi spróbować? :)
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Szukaj okazji do zagadania - na pewno w końcu się znajdzie ... chociażby że nauczycielka długo nie przychodzi czy że pogoda jest niezbyt zachęcająca do nauki ... zawsze można coś wymyślić, zwłaszcza że codziennie spędzacie ze sobą wiele godzin.
Garden Trading na White House Design.
ODPOWIEDZ