pompy abs, abs pump

wiercenie studni

spozniajacy sie okres -?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
ppaulaa00
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-26, 00:47

spozniajacy sie okres -?

Post autor: ppaulaa00 »

Witam , chodzi o to ze miesiaczke przewaznie mialam dosyc regularnie .co 26/27/28 dni .
ostatnie okresy mialam 27 pazdziernik a kolejny 22 listopad . wiec wychodzi ze okolo 19 powinnam miec kolejny okres a jego nadal nie ma

mam 16,5 lat . okres dostalam 2,5 lata temu .

ostatnio zaczelam wspolzyc z moim chlopakiem . zaczelam rowniez uzywac globulek patentex oval.
ogolnie wspolzyc zaczelam przed ostatnim okresem , natomiast globulki po okresie . teraz mi sie spoznia . jakies 6 dni.
czy to moze byc przez sex , czy przez globulki ? ze tak powiem stres tez mnie 'dotknal' ale wydaje mi sie ze to odpada bo ze tak powiem ogolnie mam nerwowe zycie wiec to by bylo za kazdym razem . ostatnim razem uprawialam z nim sex zabezpieczajac sie wylacznie tymi globulkami ale gdy moj chlopak zblizal sie do wytrysku natychmiast skonczylismy i wytryst byl na zewnatrz ... przed tym incydentem wlozylam jedna globulke natomiast po stosunku w razie w kojena
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

ppaulaa00, myślę że przy najbliższej okazji powinnaś kupić test ciążowy i się upewnić. Po co dodatkowo się stresować i snuć wątpliwości. Lepiej mieć wszystko czarno na białym. Powodzenia!
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

może po prostu jesteś w ciąży? na twoim miejscu udałabym się do ginekologa, a jeśli się boisz wysłałabym chłopaka po test ciążowy do apteki. innej opcji nie ma .
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

I jak sie skonczylo? falszywy alarm?
woljin
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-20, 09:57

Post autor: woljin »

Pewnie to był fałszywy alarm. Ludzie w tym wieku lubią panikować z takiego powodu :P
ODPOWIEDZ