pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dziwne zachowanie.

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Daan370
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-25, 12:56

Dziwne zachowanie.

Post autor: Daan370 »

Cześć wam.
Chociaż nie lubię się zwierzać ze swoich problemów i pytać o rady, to niestety muszę. Nie potrafię sobie z tym poradzić.
Obecnie jestem z dziewczyną, spotykamy się od około 2 lat. Jest to mój pierwszy tak długi związek. Od pewnego czasu, moja dziewczyna się dziwnie zachowuje. Bardzo często piszemy, bo mówi, że chce ze mną pisać. Więc spoko, ja też lubię. Szkoda tylko, że jej sms kończą się na jednym słowie.
Są to smsy typu: Fajnie, Spoko, Nom, Noo, Aha i wiele, wiele innych. Skoro mówi, że chce pisać to czemu tak odpisuje? Nawet nie wiecie jak to denerwuje, jak napiszę jej ogromnego sms’a, a ta odpisze na niego ‘To fajnie’. Ile razy już pytałem się jej, co się dzieje? Ciągle twierdzi, że wszystko jest w porządku. Druga sprawa, też odnośnie pisania. Załóżmy jest z koleżankami, to zazwyczaj odpisuje mi po około 30 min, no dobra sobie myślę. Nie ładnie żeby pisała jak jest z nimi, ale dlaczego gdy ja jestem ze swoimi kolegami i nie odpisze przez 10 min, od razu jest FOCH!!! Jezu, jak to denerwuje.
Ale to przecież nie wszystko. Jest sobota, umówiłem się z nią na 19. Wszystko fajnie, jest gdzieś 18 – ja już gotowy. Przychodzi sms, gdzie w treści jest napisane: ‘Było przyjechać w piątek, dziś nie mam czasu ’, bardzo dziwne prawda? Ponieważ my się nigdy w piątki nie spotykamy. Sms okazał się pomyłką. Zdenerwowałem się trochę, pytam o co chodzi i do kogo ten sms. W odpowiedzi otrzymałem, że to pomyłka do koleżanki(jej sąsiadki). No dobra, ale przyjechać, a przyjść jest różnica. Tłumaczyła , że to tylko pomyłka przy pisaniu. W sumie uwierzyłem, ale jakoś ciągle nie dawało mi to spokoju. Postanowiłem wrócić do tego tematu. Wtedy dowiedziałem się, że sms był tak naprawdę do mnie, żeby mnie wkurzyć. Ale za co? Nic jej nie zrobiłem. Jak jej wierzyć, skąd mogę wiedzieć, czy to co mówi to prawda? To nie pierwszy taki dziwny sms. Wiem, że mnie nie raz okłamała, więc skąd mogę wiedzieć, czy mówi prawdę, a może mnie zdradza?
Jakieś radę, czy może to tylko moje fanaberie?
carmen_
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-24, 21:15

Post autor: carmen_ »

Nie znam całej sytuacji, nie znam Was, więc nie będę oceniać. Mogę tylko wyrazić swoje zdanie. Wiesz, wydaję mi się, że zachowanie Twojej dziewczyny jest bardzo nie dojrzałe. Może wdarła się monotonia do Waszego związku i trochę mniej jej zależy ponieważ ma ten "pewnik" że i tak z nią będziesz.
Myślę, że przede wszystkim rozmowa. Idźcie razem na kawę czy piwo i zwyczajnie powiedz jej co czujesz. Wiem, że Wam trudno mówić o uczuciach ale niestety... być może ona nie zdaję sobie sprawy jak bardzo Cię to męczy. Zapytaj ją jak ona by się czuła w takich sytuacjach i że nie chcesz żeby tak było dłużej. Niech to zmieni zanim będzie za późno...
Mam nadzieję, że Wam się uda.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Zrób jej tak samo, i wtedy się przekona jak to jest może zrozumie.
A jak nie to dla mnie ten związek nie ma przyszłości
ODPOWIEDZ