pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem z byłym chłopakiem

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
zapatillas
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-12, 21:00

Problem z byłym chłopakiem

Post autor: zapatillas »

Po zerwaniu z moim byłym chłopakiem można powiedzieć, że się "przyjaźniliśmy". Niestety on stwierdził, że będzie łatwiej i lepiej. Był dla mnie wyjątkowo nie miły, wredny. Bolało mnie to. Nie rozmawialiśmy wtedy już nic.
Ostatnio zadzwonił do mnie. Był pijany. Dosłownie płakał przez telefon. Przyszłam wtedy do niego. Prosił o wybaczenie (że mnie tak źle traktował)i dziękował, że przyszłam. Ogólnie stał się bardzo wylewny i uczuciowy.
Dziś, dzwoniłam do niego. Chciałam normalnie wyjaśnić to wszystko. Uczucie wróciło. On nie wie o czym my mamy rozmawiać. Boli mnie to bardzo mocno.
Proszę o jakieś rady.
zaba_0107
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-12-29, 20:04

Post autor: zaba_0107 »

widzę że masz podobny problem do mojego. Tylko że my naprawdę sie teraz przyjaźnimy i nie chciałabym tego zniszczyć. :(
Awatar użytkownika
ravitta.
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-05-10, 17:53
Lokalizacja: ślesin

Post autor: ravitta. »

Chłopacy tacy są..

Podobno człowiek po alkoholu jest szczery.
Zrobiło mu się głupio, że tak Cię taktował, uczucia wróciły.
Niestety tylko na chwilę.

Wytrzeźwiał i znów jest chamem.
Daj spokój...
Znam Twój problem, nawet bardzo dobrze.
Nie pokazuj, że Ci zależy.
Koniec to koniec, kiedyś będzie żałował.

Uważam, że nie ma przyjaźni po związku.
Tak się nie da.
Będzie miał kogoś i będziesz cierpiała, ale jako przyjaciółka oczywiście będziesz życzyła mu nieszczerze szczęścia.

Daj spokój z nim.. Nie warto do tego wracać.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

tak jest. Olej chama. Tego kwiatu jest pół światu.
Awatar użytkownika
Mrs.Hate
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-05-21, 09:54

Post autor: Mrs.Hate »

Czegoś nie rozumiem. Po co bawić się (dosłownie) w przyjaźń po zerwaniu? To przecież nielogiczne, no chyba, że jesteście wyjątkowo dojrzałymi, dorosłymi ludźmi. Ale do tego potrzeba odpowiedniego wieku. Nie wierzę w szczerą przyjaźń po zerwaniu. Cóż, po alkoholu człowiek wygaduje różne rzeczy i nie można tego brać na poważnie.
Pyskaty
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-05-13, 18:40

Post autor: Pyskaty »

Mrs.Hate pisze:Czegoś nie rozumiem. Po co bawić się (dosłownie) w przyjaźń po zerwaniu? .
Osoby, które ze sobą były powinny się kumplować a nie od razu po zerwaniu być dla siebie obcymi ludźmi . W końcu coś kiedyś ich łączyło jeżeli od razu tracą kontakt to znaczy że związek nie był szczery ... oczywiście mówię tu o zdrowym związku a nie o takim co była przemoc, zdrada itp ...


Lecz w tym wypadku będę się upierał że chodziło o seks ;>
ODPOWIEDZ