pompy abs, abs pump

wiercenie studni

przyjaciel... Czy tylko?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
zaba_0107
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-12-29, 20:04

przyjaciel... Czy tylko?

Post autor: zaba_0107 »

:cry:
Siemka. Mam do was sprawę. Mam przyjaciela z którym bardzo dobrze sie dogaduje,często sie spotykamy razem... Znamy sie od dziecka mieszkamy na jednym osiedlu. Ale zmierzając do sedna sprawy. Chodzi mi więc o to że od pewnego żartu na hali do mojej mamy mówimy do siebie "kochanie","skarbie","słońce" itd. Dawniej jak sie żegnalismy było tylko zwykle "czesc"a teraz przytulamy sie i nawet czasami daje mu buziaka. :) muszę dodać że dawniej byliśmy para. Czy jest możliwe że my nadal do siebie coś czujemy? Myślę że mi pomożecie. :)
Pyskaty
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-05-13, 18:40

Post autor: Pyskaty »

No skoro Ty nie wiesz czy czujesz coś do niego to powiedz mi istotko skąd my to mamy wiedzieć ? Zapytaj się gościa czy coś do Ciebie czuje i sama siebie o to też zapytaj i nie będziesz tu wszystkim dupy zawracała takimi pierdołami ;>
zaba_0107
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-12-29, 20:04

Post autor: zaba_0107 »

widzę że twój nick doskonale pasuje do twojego charakteru. Jak masz tak odpisywać to nie odpisuj wgl bo to nic nie pomaga "istotko"
Pyskaty
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-05-13, 18:40

Post autor: Pyskaty »

Ja tam Twojego faceta nie znam, Ciebie też nie, podejrzewam że nikt nie zna tu z forum skąd możemy? na podstawie, czego uważać że możecie do siebie wrócić ;>? że coś czujecie do siebie ?

Boże więcej takich stworzyłeś ?? czemu ?
zaba_0107
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-12-29, 20:04

Post autor: zaba_0107 »

jeśli umiesz czytać i dobrze myslec to po ty co napisałam to chyba mozna juz cos powiedziec ...
Pyskaty
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-05-13, 18:40

Post autor: Pyskaty »

Nie interesuje mnie co Ty z nim robisz nawet jakbyś napisała że ruchał Cię na masce samochodu w noc pełną gwiazd przy pełni księżyca to nadal bym nie wiedział czy nadal coś do siebie czujecie bo to Ty musisz wiedzieć głupia mała istotko ...
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

uuu co za słownictwo.
Sprawy same się potoczą swoim rytmem. Tylko czemu teraz już nie jesteście parą? Może to był jakiś ważny szczegół, o którym teraz nie pamiętasz, a który się odezwie za chwilę?? Nie zaczynaj nic jeśli masz choć cień wątpliwości.
zaba_0107
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-12-29, 20:04

Post autor: zaba_0107 »

Ola widze ze chociaz ty mnie rozumiesz :)
No skończyło sie bo okazało sie ze robi sobie jaja....ale prawde mówiąc byliśmy wtedy dziećmi...
teraz on ma 19 a ja 18 lat....
jestesmy dobrymi przyjaciółmi i bardzo sie zmienilismy od tamtej pory...
nie chciałabym tej przyjazni zniszczyc :(
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

na takie coś nie ma recepty... sądzę, że jeśli myślisz już w takich kategoriach, to przyjaźń już chyba wyparowuje... zaryzykuj, jesteście jeszcze młodzi, a może być tylko lepiej:)
Pyskaty
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-05-13, 18:40

Post autor: Pyskaty »

Osoba z którą się jest w związku jednocześnie jest Twoim przyjacielem wszystko o Tobie wie, wszędzie z Tobą jest, jest na dobre i na złe itp itd bla bla bla więc o jakim wyparowywaniu przyjaźni ta ograniczona powyżej osóbka pisze ? czy ktoś mi tu wytłumaczy :>?
zaba_0107
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-12-29, 20:04

Post autor: zaba_0107 »

no niby Ola masz racje...ale boje sie utraty przyjazni jakby cos nie wyszło... :(

[ Dodano: 2012-05-19, 23:19 ]
pyskaty zrozumiałam że go kocham. Kiedy go nie widzę albo go nie ma obok mnie to cały czas o nim myślę. A kiedy mnie przytula to marzę żeby to sie nigdy nie skończyło. :) czuje sie przy nim inaczej niż przy wszystkich znajomych. :oops:
Awatar użytkownika
Mrs.Hate
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-05-21, 09:54

Post autor: Mrs.Hate »

Pyskaty pisze:No skoro Ty nie wiesz czy czujesz coś do niego to powiedz mi istotko skąd my to mamy wiedzieć ? Zapytaj się gościa czy coś do Ciebie czuje i sama siebie o to też zapytaj i nie będziesz tu wszystkim dupy zawracała takimi pierdołami ;>
Dokładnie. Żaba, nie masz co się burzyć, nie wiemy, co kieruje tym chłopcem i co do ciebie czuje. Możesz wybadać sytuację na własną rękę, ale jesli to ten sam chłopiec, który już ma dziewczynę, to zrobisz jej świństwo, "odbijając" go jej.
zaba_0107
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-12-29, 20:04

Post autor: zaba_0107 »

nie...to nie ten sam... :P
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

Więc to nie jest przyjaźń tylko miłość. Ja rozgraniczam te dwie sprawy w ten sposób, że dla mnie mężczyzna, który nie jest moim chłopakiem, nigdy nie będzie moim przyjacielem. Może i jestem ograniczona, po prostu uważam, że męskiego przyjaciela takiego na 100% można mieć tylko jednego....
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

Dziewczyno jesteś zakochana po uszy;) życzę Ci, by Twój przyjaciel to odwzajemniał:)
ODPOWIEDZ