pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Samotność

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
zapatillas
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-12, 21:00

Samotność

Post autor: zapatillas »

Jestem bardzo samotną osobą.
Wszystko zaczęło się, gdy wyjechałam do szkoły daleko od domu. Wiadomo, kontakty w moim rodzinnym mieście ograniczone zostały do zera. W szkole (bursa) jest lepiej. Nie mam tłumów znajomych, jednak pojedyncze koleżanki, koledzy z którymi można spędzić czas. Jednak zbliżają się wakacje i zostanę w domu całkowicie sama. Ostatnio "zakończyłam" jedyną znajomość jaką tutaj miałam. Wbrew wszystkiemu, nie chce być desperatką, która spędza czas z kimś kto doprowadza ją do białej gorączki.

Bardzo odcięłam się od ludzi po zerwaniu z byłym chłopakiem. Nie radziłam sobie.
Dziś chciałabym mieć co robić w wakacyjne dni. A jestem sama.
Proszę nie piszcie "wyjdź do ludzi", to nie jest takie łatwe do wykonania. Proszę o rady.
Awatar użytkownika
Sarmiczek
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2012-05-25, 13:42
Lokalizacja: Z daleka...

Post autor: Sarmiczek »

Jesteś z natury introwertyczką?
zapatillas
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-12, 21:00

Post autor: zapatillas »

Sarmiczek pisze:Jesteś z natury introwertyczką?
raczej tak. Dodatkowo "pseudo artystka" potrzebuje dużo spokoju, by móc skupiać się na tym co piszę itp.
Awatar użytkownika
Sarmiczek
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2012-05-25, 13:42
Lokalizacja: Z daleka...

Post autor: Sarmiczek »

zapatillas pisze:raczej tak. Dodatkowo "pseudo artystka" potrzebuje dużo spokoju, by móc skupiać się na tym co piszę itp.
Mam podobnie, choć co do spokoju to go mam jedynie, gdy słucham głośno muzyki. Wtedy mi nic nie przeszkadza i mogę się skupić :). Ale z introwersją można walczyć :). Tylko trzeba małymi kroczkami, często okrężnymi do celu dążyć. Najlepiej stawiać sobie małe cele i powoli coraz większe :). To podbuduje wiarę w siebie, bo jak sądzę po fragmencie:
zapatillas pisze:Bardzo odcięłam się od ludzi po zerwaniu z byłym chłopakiem. Nie radziłam sobie.
to zbyt wiele jej nie masz. Odnośnie znajomych to w małej miejscowości mieszkasz, czy w większej?
zapatillas
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-12, 21:00

Post autor: zapatillas »

Sarmiczek pisze: Odnośnie znajomych to w małej miejscowości mieszkasz, czy w większej?
mała, nie ma w niej dosłownie nic
Awatar użytkownika
Sarmiczek
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2012-05-25, 13:42
Lokalizacja: Z daleka...

Post autor: Sarmiczek »

A okoliczne? Może popróbuj poszukać dawnych znajomych z podstawówki np, złapać kontakt :).
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Weź tomik opowiadań Bruno Ferrero i poczytaj w ciszy. Kiedy skończysz, dużo lepiej się poczujesz. Mi pomaga.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

"pseudo artystka"? czyli co robisz? może warto w okolicy poszukać ludzi zajmujących się tym, co Ty. Jakiś ośrodek kultury, czy podobne miejsce, w którym przeprowadza się zajęcia dla dzieci i młodzieży. Łatwiej będzie Ci nawiązać kontakt z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania, warto spróbować ;)
ODPOWIEDZ