pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Potęga snów

Tematy i posty związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi.
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

Ja słyszałem, że można śnić z druga osobą. Polega to na tym, że jedna osoba próbuje mieć świadomy sen, czyli zasypiając nie myśli o niczym innym tylko o tym żeby zasnąć i pamiętać o czym się śniło. Jak już się uda to we śnie wyobraża sobie coś przez to można przejść ale nie widać co jest po drugiej stronie, np. lustro, duże lustro.
I w tym lustrze wyobraża sobie osobę, z którą chciałby sie spotkać i przechodzi przez lustro. Uwaga! Czasami może nie udac sie przejść przez lustro, więc trzeba się wysilić. Jak już jest u tej osoby to robią co chcą, a jak się obudzą to muszą sprawdzić czy na prawdę rozmawiali czy tylko w śnie pierszej osoby. najlepiej sie spytać co sie śniło.
Sam nigdy tego nie robiłem bo jak chce pogadać to ide do tej osoby, albo nie chce mi sie tego po prostu robić.
Kijowata
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2010-03-20, 22:30
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Kijowata »

FunksterGangster pierwszy raz o czymś takim słyszę. Ciekawe.. ^^

Miewam różne sny, których nie potrafię za żadne skarby wytłumaczyć. Co raz częściej mam prorocze sny, które naprawdę mnie przerażają. Raz przepowiedziałam śmierć własnego pupila. Natomiast dwa dni przed ogromną katastrofą, o której teraz głośno śniło mi się, że przeżywałam żałobę w szkole. Miałam na sobie czarną spódnicę i płakałam. Czy to nie dziwne? Zaczynam się tego trochę bać, bo zazwyczaj 'proroctwa' dotyczą rzeczy i sytuacji niezbyt pozytywnych..
ODPOWIEDZ