pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Matura - jak Wam poszło?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
EF Education
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-06-01, 15:41

Matura - jak Wam poszło?

Post autor: EF Education »

Czy wyniki były dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy wiesz, co dalej?

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad swoją przyszłością, dobrym rozwiązaniem może być GAP YEAR, czyli rok przerwy między szkołą średnią i studiami. Na ważne decyzje masz jeszcze czas. Podróże w piękne miejsca, nowe kontakty, zagraniczne inspiracje, a przy okazji nauka 3 języków obcych – brzmi zachęcająco ;) sprawdźcie sami na ef.pl :)
parafina
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-07-03, 09:12

Post autor: parafina »

Spamer ;P
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Nie ma sprawiedliwości na świecie. Mój brat uczył się wytrwale do matury z matmy i, owszem, zdał na 3, a jego kolega pożyczył w spy shopie urządzenie nadawczo- odbiorcze i mu koledzy z politechniki podyktowali rozwiązanie zadań. I jeszcze powiedział, że to też wymagało inteligencji, by znaleźć takie rozwiązanie.
shiming
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-03-26, 10:32
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: shiming »

Bo to prawda, że wymagało. Wpadłabyś na coś takiego ? :>
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Z mojego punktu widzenia bardzo ważne okazały się notesy A5 w których robiłem notatki. Miało to aspekt dwojaki. 1. robiąc notatki uczyłem się. 2 korzystając z notatek uczyłem się.
leny
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2013-11-25, 09:29

Post autor: leny »

Wiadomo że mogło być lepiej :) Ale zdałem z spokojnym zapasem pkt. tak że jest OK :)
nant3s
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-04-28, 13:43
Kontakt:

Post autor: nant3s »

amanda pisze:Nie ma sprawiedliwości na świecie. Mój brat uczył się wytrwale do matury z matmy i, owszem, zdał na 3, a jego kolega pożyczył w spy shopie urządzenie nadawczo- odbiorcze i mu koledzy z politechniki podyktowali rozwiązanie zadań. I jeszcze powiedział, że to też wymagało inteligencji, by znaleźć takie rozwiązanie.
co się czepiasz o sprawiedliwość? Twój brat też mógł tak zrobić... nieprawiedliwe było by gdyby obu złapali, a tylko 1 poniosł konsekwencje ;) cwaniaczki zawsze mają lepiej w życiu :)
blyss - przyczepy samochodowe.
medic24h.pl - transport medyczny.
Awatar użytkownika
Suseł
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-05-14, 14:08

Post autor: Suseł »

siemanko! ja zdawałem oprócz tych wszystkich przedmiotów obowiązkowych WOS i chyba najlepiej mi poszedł :) polski rozszerzony - schulz i ten drugi gość - w ogóle tego nie czytałem, ale coś skleciłem, więc liczę, że jakieś punkty jednak wpadną :) a wy jaktam? jakie macie plany po maturze? ja jeszcze niczego nie wybrałem ... :/
ovoc
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-02-18, 10:48
Kontakt:

Post autor: ovoc »

ciekawy jestem matury w tym roku, zdajcie relacje jak będzie już po :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Mi na maturze poszło bardzo dobrze. Dostałabym się nawet na prawo ;)
ODPOWIEDZ