pompy abs, abs pump

wiercenie studni

LO Piłsudski – jaki profil wybrać

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
jb
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-27, 11:14

LO Piłsudski – jaki profil wybrać

Post autor: jb »

hej, hej czy ktoś z tu obecnych się z was wybiera do LO Piłsudskiego w Łodzi??? Nie wiem jaki profil mam wybrać proszę o rade, mogę jeszcze zmienić czy wybrać profil ogólny językowy czy humanistyczny? A może Waszym zdaniem lepiej w z rozszerzoną matematyką bądź informatyką? Podobne ścisłe są o wiele lepsze, ale sama już nie wiem, co powiecie? Doradzicie? Proszę…
Awatar użytkownika
ewitka
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-23, 10:52

Post autor: ewitka »

hejka, słuchaj a jakie masz preferencje, jesteś umysłem ścisłym czy humanistycznym? Ja osobiście poszłabym w stronę językową, to jest nieporównywalne pod względem możliwości, znając języki masz szersze możliwości, im wcześniej zaczniesz ich naukę tym będziesz miała łatwiej w przyszłości. Swoją drogą ciekawe, że wybrałaś tę szkołę,znaczy bardzo dobrze bo moja kuzynka jest po niej i maturę zdała na konkretnym poziomie, także jakiego kierunku nie wybierzesz, uważam, że i tak zaczyna się przed Tobą cudowny rozdział. Pozdrów Panią Dykertor ;)
jb
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-27, 11:14

Post autor: jb »

Zainspirowało mnie to co napisałaś o tych językach, masz dużo racji. Dlatego już dawno jestem uczennicą klasy…turystycznej ;) W Piłsudskim na tym profilu uczą aż trzech języków! Do tego mamy dużo ciekawych dodatkowych zajęć, wycieczek, a mnie w gruncie rzeczy zawsze interesowały podróże. Jest naprawdę fajnie, ludzie bardzo otwarci, większość nauczycieli prowadzi zajęcia mega interesująco. Szok w porównaniu z moim gimnazjum, które było nudne jak flaki z olejem… Cieszę się, że tu trafiłam, no i dzięki za wskazówkę  Pani Dyrektor to równa babka, już pozdrowiłam ;) :jupi:
niezapominajka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-03, 12:50

Post autor: niezapominajka »

Hej ho, witam turystkę ;) Kolega z informatycznej LO Piłsudskiego, prawdopodobnie ten sam rocznik :P Wiesz, że nasza szkoła ma fejsa? Serio, sama zobacz https://www.facebook.com/SzkolyPilsudskiego . Może Twoje zdjęcia już tam są :)
ODPOWIEDZ