pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fizyka w szkole - problem

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
caro18
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-10-22, 22:03

Fizyka w szkole - problem

Post autor: caro18 »

jestem w 2 klasie liceum ogólnokształcące i mam problem z fizyką - po prostu nie ogarniam tego, co na lekcji mówi nasz nauczyciel, bo niestety niezbyt jasno tłumaczy, a później oczywiście wymaga bóg wie czego. ;/ czy macie może jakieś pomoce naukowe albo pomysły, jak to przyswoić.............? masakra. ;// aaa, na korki nie bardzo mnie stać, wolałabym coś tańszego. ;// jakoś trzeba zaliczyć ten przedmiot, ostatni rok. ;///
Master9393
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-10-24, 22:47

Post autor: Master9393 »

Ja w tym roku w maju zdawałem maturę z fizy rozszerzonej - poszła mi bardzo dobrze, chociaż we wrześniu nic się na to nie zapowiadało - teraz jestem na Robotyce. Gość od fizyki na lekcjach nawijał o głupotach zamiast nas uczyć, także myślałem, że już pozamiatane. Osobiście mi bardzo pomogła stronka www.fizykazadania.pl - na bieżąco robiłem sobie powtórki z lekcji ze wszystkich działów - mają naprawdę dobre materiały, lekcje są w formie video jakby ci taka opcja odpowiadała. Fiza nie jest taka straszna jak ją malują, powaga. :) Poprzerabiasz parę takich lekcji i dasz sobie radę.
caro18
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-10-22, 22:03

Post autor: caro18 »

właśnie weszłam sobie na tą stronkę co napisałeś i fajnie to wygląda, no i nie jest drogie co bardzo mnie cieszy. dzięki ci bardzo za pomoc, mam nadzieję, że coś z tego będzie, nigdy nie byłam mocna z fizy, ale może mi się chociaż trochę spodoba. ;) dzięx
ODPOWIEDZ