pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomoc w pisaniu prac

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Anusia
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-06, 01:07

Pomoc w pisaniu prac

Post autor: Anusia »

Cześć
Kiedyś czytałam szukałam w necie różnych form pomocy w pisaniu prac magisterskich, w końcu sama nie wiedziałam, co mam pisać i skontaktowałam się z firmą Edu Talent. Konsultantka potrafiła doradzić przy doborze tematu, ale ponieważ byłam sceptyczna wobec tych form pomocy dydaktycznej, zaoferowano mi napisanie próbnej pracy za darmo i podpisanie umowy. Miałam tez swoje pomysły, poinformowałam o nich firmę, dorzucili je do pracy, wszystko się udało i jestem panią magister Myślę, że mogę polecić, bo zaliczka niewielka, wyrobili się w terminie, co prawda musiałam sama sprawdzić pod względem plagiatu i poprawić kilka literówek, ale kto by tam patrzył na takie drobiazgi;p
Ogólnie pozytywnie, gdyby ktoś chciał, to ich adres to www.edutalent.pl
Pozdrawiam
baldymora
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-01-08, 14:56

Post autor: baldymora »

Jak dla mnie kupowanie takich prac to jest oszukiwanie samego siebie. Co Ci po tym, że ktoś za Ciebie napisze prace skoro później nie będziesz mógł znaleźć pracy, bo sam nie jesteś w stanie nic zrobić i będziesz zawsze szukać u kogoś pomocy zamiast liczyć na samego siebie.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

I później się wszyscy dziwią, że niby społeczeństwo wykształcone, a nikt nic nie potrafi... Porażka!
ODPOWIEDZ