pompy abs, abs pump

wiercenie studni

ferie w pelni!

Miejsca które warto odwiedzić
majeczka97
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-11-05, 16:07

ferie w pelni!

Post autor: majeczka97 »

jak tam wasze ferie mijaja? nie nudzicie sie? a moze dopiero sie dla was zaczna? u mnie niestety juz zaraz sie koncza:( ale ale, chcialam napisac, ze w sb wrocilam z genialnego obozu zimowego! zakochalam sie w bukowinie, chyba nie ma nic lepszego w polsce zima :) goraco polecam to miejsce. atmosfera byla rewelacyjna! ludzie wspaniali, juz sie powoli umawiamy z ekipa na lato :) oczywiscie z sun sportem, bo oni robia najlepsze obozy na swiecie :)
chuosta
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-01-24, 14:49

Post autor: chuosta »

Ja jeszcze nie mam ferii, ale nie mogę się doczekać tych dwóch tygodni wolnego od szkoły i kompletnie nic nie robienia :P Szkoda tylko, że w tym roku nigdzie nie wyjeżdżam.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja gdy mam chwilę wolnego czasu praktycznie nigdy się nie nudzę ;) Mam swoje ulubione miejsce do którego często jeździmy ze znajomymi: centrum rekreacyjne Promenadę: http://www.promenadacountry.pl/sa Jestem wielkim fanem aktywnego spędzania wolnego czasu a tam mam bardzo wiele możliwości.
Miejsce znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim - zaledwie 30 km od Warszawy tak więc jeśli mieszkacie w mazowieckim mogę gorąco polecić ;)
ODPOWIEDZ