pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Samodzielna nauka języków obcych

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Samodzielnie faktycznie trudno. Ja bym była za indywidualnymi korepetycjami.
Karmek
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-04-08, 17:39
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

Post autor: Karmek »

Nie każdy ma możliwości finansowe żeby korzystać z korepetycji. Można się uczyć w domu, ale bez dwóch zdań, trzeba to robić z dobrymi i w miarę przejrzystymi materiałami. Jak do książek są płyty CD z kreatywnymi ćwiczeniami to jeszcze lepiej.
MMPublications
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-04-08, 19:47

Post autor: MMPublications »

Karmek pisze:Nie każdy ma możliwości finansowe żeby korzystać z korepetycji. Można się uczyć w domu, ale bez dwóch zdań, trzeba to robić z dobrymi i w miarę przejrzystymi materiałami. Jak do książek są płyty CD z kreatywnymi ćwiczeniami to jeszcze lepiej.
Na każdego działa inna metoda, a wcale nie potrzebujemy ogromnych nakładów finansowych, żeby się efektywnie uczyć. Najważniejsze to dobre materiały (książki z płytami CD to jak najbardziej dobry pomysł, pomagają osłuchać się z językiem, działają na wzrok i słuch, łatwiej nam przyswoić i utrwalić wiedzę) i duża chęć i zaangażowanie.
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications
Awatar użytkownika
kostka311
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-22, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: kostka311 »

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...
Dlaczego rozwody są kosztowne? Bo są tego warte.
Onyks
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2017-12-19, 15:02

Post autor: Onyks »

Metody nauki języków we własnym zakresie są różne ale moim zdaniem najskuteczniej nauczymy się w szkole językowej. Moja przygoda z angielskim była do tej pory dość ciężka ale odkąd chodzę na zajęcia do Szkoły DOT widzę niesamowitą różnicę. Dużo też zależy od wykładowców. Tą szkołę mogę polecić z własnego doświadczenia. ;) https://www.szkoladot.pl/angielski-gliwice/
komandos
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-08-06, 21:17

Post autor: komandos »

Nieprawda. Mi dopiero samodzielnie udało nauczyć się i języków obcych i Excela z eduexcel.pl/ . Dobra do nauki języka jest Sita. Uczysz się bez stresu wtedy kiedy masz ochotę. Można dogadać się ze znajomymi, którzy dobrze mówią w danym języku i porozmawiać praktycznie ćwicząc język obcy.
karo.joan
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: Samodzielna nauka języków obcych

Post autor: karo.joan »

Teraz w dobie pandemii to nauka samodzielna nie jest tak naprawdę problemem. Kursy online sa doskonale skonstruowane :) Ja bardzo sobie chwalę ten ze speakingo - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Jest to nauka przez rozmowę, bardzo skuteczna i tak naprawdę ucząca wykorzystywania wiedzy w praktyce.
ODPOWIEDZ