pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wiek

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

Taa..
Jeśli piętnastolatka spotyka się z dwudziestolatkiem ta różnica jest widoczna, NIEKTÓRYM to przeszkadza... Oczywiście z czasem ona będzie coraz mniej widoczna, aż wogóle nie będzie rzucała się w oczy, ale potrzeba czasu...
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Justinkowa no właśnie potrzeba czasu...czasami bardzo dużo czasu/niestety/
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

Duszyczka Wiem, rozumie, sama jestem w takiej sytuacji. I zadaje sobie pytanie jak długo jeszcze tak wytrzymam, wiele przeszłam właśnie spotykając się z chłopakiem który jest starszy ode mnie i to nie troszkę.. Dużo się nauczyłam od niego i myśle, że nigdy tego nie zapomnę.. Będę czekała, raz nie udało nam się wygrać z tą różnicą, rozstaliśmy się, wpadłam w depresje, zawaliłam szkołe, non stop spałam, płakałam i nic więcej.. trafiło to we mnie bardzo.. pół roku bez kontaktu ze sobą, ale to wszystko wróciło znowu zaczęliśmy się spotykać z tą samą obawą, ale jeśli los pozwolił nam na nowo się spotkać, nie poddam się tak szybko, choć jest tak wiele rzeczy, które komplikują nam wszystko.. Ale ja na czuje, że On staje się dla mnie wszystkim.
Mimo tego staramy się odbudować to co straciliśmy. Mam tylko nadzieje, że tym razem nam się uda..
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Justinkowa, ja nie miałam tyle samozaparcia...i już wiem że wraanie do tego nie ma sensu...
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

Duszyczka On jest dla mnie tak ważny, że jestem wstanie zrobić bardzo dużo, tym bardziej, że on też chce.. Ryzykuje, ale być może warto..

Jaka różnica między wami była jeśli mi powiesz ?
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Justinkowa, 5 lat...a pomiędzy wami?? wiesz ja nie żałuje że z nim zerwałam...bo on..nie był mnie wart..
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

Duszyczka między nami też, to bardzo dobrze, że nie żałujesz swojej decyzji, to bardzo ważne. U nas było inaczej. Ani ja, ani on nie zerwaliśmy, po prostu sytuacja nam nie pozwoliła być razem.. Wiem, że to głupie, ale czuje, że to wszystko tak czy tak będzie miało ciąg dalszy, nie ważne jaki, po prostu ciąg dalszy .
Asia2111
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-08, 19:21

Post autor: Asia2111 »

Sądzę że wiek nie robi różnicy. Ale tak przyjęto że chłopak ma być starszy lub być w tym samym wieku co dziewczyna. Ale miłość nie wybiera...xD
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

myślę, że wiek nie robi różnicy, chociaż ja osobiście nie potrafiłabym być z młodszym chłopakiem. wolę 4-5 lat starszych.
Awatar użytkownika
upiór w rowerze
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2009-06-10, 19:04
Lokalizacja: z nienacka.

Post autor: upiór w rowerze »

Teraz tyle mówi się o pedofilach i innych tego typu rzeczach, że osoba, która spotyka się z osobą o 5 lat starszą osobą, wzbudza dosyć poważne podejrzenia rodziców, powiedzmy. Trzeba się poważnie zastanowić, czy warto się wiązać z taką osobą, bo to może się skończyć niezbyt szczęśliwie. Uważam jednak, że jeśli miłość jest prawdziwa (to się raczej wyczuwa) to wiek nie jest aż nazbyt istotny. Oczywiście - nie jest bez znaczenia, ale nie warto się przejmować. Wiek nie może się stać barierą nie do pokonania.
marker
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2009-02-23, 16:44

Post autor: marker »

moja dziewczyna jest o 4 lata młodsza ode mnie i stwierdzam, że taka różnica nie robi różnicy :D jest super i oboje jesteśmy szczęśliwi :)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Mój obecny chłopak jest o 4 lata starszy. Wiadomo, są pewne aspekty w których jednak odczuwamy tą różnicę, ale zawsze uda nam się znaleźć jakiś kompromis.
Co zabawne... Mój chłopak cały czas zapomina się i mówi, że dopuszczalna różnica wieku to 3 lata. ;D
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

w wieku 12 lat to to nie miłość tylko zauroczenie ;) wydaje mi się, że jeżeli dziewczyna ma 16, a facet 40 lat to to nie miłość tylko po prostu korzyści materialne. oczywiście jeżeli to prawdziwa miłość to wiek nie ma znaczenia
Awatar użytkownika
Caramel
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-22, 13:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Caramel »

Ja zawsze zarzekałam się, że nidgy nie będę z młodszym od siebie chłopakiem. A tu proszę, serce nie sługa.
Mój chłopak jest o rok młodszy ode mnie. Dogadujemy się raczej bez problemów. Wiele osób twierdzi, że odkąd jesteśmy razem on dojrzał, wydoroślał...
Rok to nieduża różnica, a w przyszłości, pomiędzy starszymi ludźmi jest ona jeszcze mniej widoczna. :)
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Mam chłopaka w swoim wieku . Moja koleżanka ma 3 lata młodszego , a druga koleżanka 7 lat starszego . I wszyscy są szczęśliwi . Więc jakie są wnioski ? wszystko zależy od ludzi , o !
ODPOWIEDZ