pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Luksusowe samochody

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
marko11
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-06-20, 11:05

Luksusowe samochody

Post autor: marko11 »

Znalazłem super ofertę gdzie można wynająć luksusowy i sportowy samochód a później pojeździć nim na torze na prawdę warto super zabawa i mały koszt POLECAM:) http://auto-wynajmij.pl/fb9dab8e48
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Ciekawe na jakim torze jak w polsce nie ma fajnych OGÓLNODOSTĘPNYCH torów (dla osób spoza klubów, których nie wpuszczą na w/w) , troszkę niepoinformowany kolega (mój ojciec jest kierowcą rajdowym i trochę siedzę w temacie ;)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Przecież nie trzeba od razu szaleć tymi samochodami. Można wynająć na jakąś imprezę albo pokaz, do teledysku, itp. Wszystko zależy od cen, ale na przykład tu http://www.fleetcorp.pl możesz wynająć auto już od 95 złotych za dobę. A to nie są duże pieniądze.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

To faktycznie dość niska cena. Jednak trzeba auto zatankować... Już lepiej od znajomego pożyczyć.
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Dobre, luksusowe auto to rzadkość na polskich drog, chętnie bym takim pojeździł :D
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Kolega mówił mi ostatnio, że luksusowe samochody można znaleźć na Sprzedajemy. Wielu użytkowników woli teraz korzystać z tego portalu niż z otomoto, ponieważ nie ma tam żadnych opłat.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

W Polsce ludzie są zawistni i mój samochodem zniszczyli koszem na śmieci. Na szczęście znalazłem usuwanie wgnieceń w Katowicach i wygląda znowu pięknie.
kaczmar90.90
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-26, 14:12
Kontakt:

Post autor: kaczmar90.90 »

Trzeba uważać czy wypożoczony samochód jest ubezpieczony bo w razie wypadku musielibyśmy pokrywać koszty naprawy z własnej kieszeni.
Awatar użytkownika
Zafira
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-09-17, 15:15
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Zafira »

Luksusowe auto w Polsce? A po co? Żeby donieśli na mnie do skarbówki zawistni sąsiedzi? ;) A tak serio, to mam znajomą w pracy, której marzeniem jest posiadanie Dacii Duster ;) Zatem nawet luksus to kwestia gustu ;)
Obrazek
marylou
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2015-09-23, 15:30
Lokalizacja: Swędów

Post autor: marylou »

Znam ludzi, którzy chodzą w tych samych ciuchach całe tygodnie albo mają w domu jak w chlewie, ale auto muszą mieć luksusowe :) Trzeba brać siły na zamiary :) Ja mam Kadjara i dla mnie to wystarczający luksus :)
Obrazek
michalczewski
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-12-01, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: michalczewski »

Grrrruuubas pisze:Ciekawe na jakim torze jak w polsce nie ma fajnych OGÓLNODOSTĘPNYCH torów (dla osób spoza klubów, których nie wpuszczą na w/w) , troszkę niepoinformowany kolega (mój ojciec jest kierowcą rajdowym i trochę siedzę w temacie ;)
To coś źle jesteś poinformowany :D
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Mnie się podoba nowy Talisman - piękne limo w dobrym francuskim stylu. Zobaczcie, jakie ma ciekawe światła - fajne LEDy nie?
Obrazek
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Jakoś nie wierzę francuzom. w luksusie mercedes prezentuje się znakomicie.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Będę musiał wymienić tylną belkę. Muszę tylko znaleźć dobry serwis.
ODPOWIEDZ