pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Leeder.pl - opinie o płatnych typach

Sieć...
stotor
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-13, 16:31

Leeder.pl - opinie o płatnych typach

Post autor: stotor »

Zastanawiam się czy nie zainwestować trochę kasy w płatne typy bukmacherskie. Ciągle czytam jednak w sieci, że to trochę niebezpieczne i że trzeba bardzo uważać na jakiej stronie kupuje się typy.
Czy znacie może taką stronę leeder.pl? Kupowaliście tam typy? Wygląda bardzo profesjonalnie, ale nie do końca wiem na co powinno się zwracać uwagę, przeglądając tego typu strony z typami. Pomożecie?
Jankowicz
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-15, 19:31

Post autor: Jankowicz »

Sam nie korzystałem z leeder, ale znalazłem w sieci opinie tych, którzy korzystali i piszą, że wszystko było OK, a typy w większości trafione.
Jeśli masz obawy, możesz najpierw kupić kilka typów na próbę, bez obstawiania, żeby przetestować serwis.
stotor
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-13, 16:31

Post autor: stotor »

Może tak zrobię jak piszesz, czyli kupię kilka typów na próbę, żeby sprawdzić jak działa serwis.
Te 90 % skuteczności, które podają na pewno wygląda zachęcająco.
Jankowicz
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-15, 19:31

Post autor: Jankowicz »

Jeśli się zdecydujesz kupić, daj tu koniecznie znaka jak poszło.
Mnie się osobiście podoba symulacja jaka jest zrobiona na stronie leeder. Pokazuje ile można zarobić kupując u nich typy i jednocześnie wkładając określoną kasę w zakłady.
stotor
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-13, 16:31

Post autor: stotor »

Tak, ta symulacja na stronie jest spoko, tylko, że to wszystko zadziała, jeśli będzie utrzymana skuteczność 90 %.
Już nawet prawie się zdecydowałem, żeby jeden typ na próbę kupić, tylko zobaczyłem, że teraz są tam jakieś limity przy zakupie, więc chyba jeszcze muszę odczekać i próbować następnym razem.
Jankowicz
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-15, 19:31

Post autor: Jankowicz »

No nic, to życzę powodzenia. Swoją drogą zastanawiam się dlaczego są takie limity.
ODPOWIEDZ