pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Klocki lego dla 4-latka

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Klocki lego dla 4-latka

Post autor: Mercus »

Właśnie przeglądam stronę z klockami lego zastanawiając się, które z tych http://www.agito.pl/dla-dzieci/klocki-lego/5980.html będą najlepsze dla 4-latka,

No i mnie naszło - mają wasze dzieci lego? Bawią się?

Ja mam zagwozdkę, jakiś czas temu kupiłem dla córy brata zestaw zoo polarne, przeceniony był bo opakowanie odarte (w nosie to mam, zamiast ok. 100zł dałem 50), na razie leży w szafie, jeść nie woła, będzie na zajączka czy co tam. No, w okolicach drugich urodzin.

No i teraz tak - podobają mi się dwie serie, ZOO i Farma Cenowo ogólnie podobne, można malutki zestaw za 16zł kupić, jak i wielki za 300 Ale nie wiem, czy zacząć je potem mieszać, te serie, czy jednej się trzymać?

No wiem, problem z niczego, ale na przykład ja jak coś kupuję, to właśnie lubię mieć całą serię czegoś (książki, kubki, jako dziecko miałam 7 opakowań lego z jednej serii, już nie produkowanej*) i nie wiem, jak ogólnie dzieci lubią.

*a może ktoś kojarzy serię lego- tułów ludzika, a główki zwierząt? szkoła była, plac zabaw, pokoik, staromodne autko... zarąbiste to było
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Dzieciaki kochają Lego, jak mało co. Są super zestawy dla chłopców i dla dziewczynek. Zerknij sobie do tego sklepu http://nasze-zabawki.pl/
Mają mnóstwo zestawów i super ceny :)
Ryziek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-12-07, 01:11

Post autor: Ryziek »

To prawda klocki lego to jedna z najlepszych zabawek także mojego dzieciństwa.
Awatar użytkownika
zosia.ka
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-19, 11:45

Post autor: zosia.ka »

Mercus, ja mam tak jak ty - nie mieszałabym (za żadne skarby!). Od dziecka wolałam mieć całe serie, a nie wszystko z innej parafii :D Więc postawiłabym na jedną konkretną, mimo że w sumie są dość podobne.

A tego zestawu, o którym mówisz nie kojarzę. Brzmi trochę upiornie :mg: Lego z głowami zwierząt? Hmm. Aż z ciekawości zaczęłam przeglądać Internet i znalazłam to:

Obrazek

Nazywa się to-to Lego Fabuland. O to Ci chodziło? :mg:

Franciszka pisze:Dzieciaki kochają Lego, jak mało co. Są super zestawy dla chłopców i dla dziewczynek. Zerknij sobie do tego sklepu http://nasze-zabawki.pl/
Mają mnóstwo zestawów i super ceny :)
Dzięki za namiary na sklep :spoko:
dracenna
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-12-08, 15:09

Post autor: dracenna »

Lego wydaje mi się, że za mały jeszcze jest, ale takie duże klocki to już jest w porządku opcja :).
Malutka88
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-12-02, 17:46
Kontakt:

Post autor: Malutka88 »

Mi również się wydaje że 4 letnie dziecko jest jeszcze za małe na klocki lego.
Awatar użytkownika
zosia.ka
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-19, 11:45

Post autor: zosia.ka »

Malutka88 pisze:Mi również się wydaje że 4 letnie dziecko jest jeszcze za małe na klocki lego.
A LEGO Duplo, o którym mowa w tym wątku, to niby dla kogo jest skierowane? :P Duplo mogą bawić się dzieci od 2 lat (a w przypadku części zestawów nawet młodsze).

W ramach dowodu - kategoria wiekowa z pudełka:

Obrazek
źródło zdjęcia: nasze-zabawki.pl

Jak byk napisane: od 2 do 5 lat :wink:
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

4-letnie dzieci uwielbiają klocki.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

zosia.ka pisze:
Malutka88 pisze:Mi również się wydaje że 4 letnie dziecko jest jeszcze za małe na klocki lego.
A LEGO Duplo, o którym mowa w tym wątku, to niby dla kogo jest skierowane? :P Duplo mogą bawić się dzieci od 2 lat (a w przypadku części zestawów nawet młodsze).

W ramach dowodu - kategoria wiekowa z pudełka:

Obrazek
źródło zdjęcia: nasze-zabawki.pl

Jak byk napisane: od 2 do 5 lat :wink:
Dobrze powiedziane. A moja chrześnika kocha Lego Duplo i ma 2 latka :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

A ja nigdy nie miałam klocków Lego. Smuteczek.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Jak byłem mały też uwielbiałem lego, a widzę, że dzisiaj dzieci już tego nie doceniają. Wiele z nich woli wybrać jakiś plac zabaw albo trampolinę. Ostatnio ktoś pisał, że chce kupić do ogrodu trampolinę, bo dziecko widziało tam w jakimś filmie. Przeglądam ceny na stronie http://happyhop.pl i nie jest to drogie i fajny pomysł, ale z drugiej strony spełniać każdą zachciankę dziecka?
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

U mnie w rodzinie dzieciaki uwielbiają lego. Także dziewczynki.
ODPOWIEDZ