pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Niezmienne/objawione/stałe prawdy życiowe!

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Magda Kroczyk
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-07-06, 22:47

Niezmienne/objawione/stałe prawdy życiowe!

Post autor: Magda Kroczyk »

Najpierw zadam pytanie, później wyjaśnię dlaczego je zadaję.

Czy są w Twoim życiu jakieś zasady/reguły/prawdy (dotyczące świata, życia, innych ludzi bądź Ciebie), o których wiesz, że są i zawsze będą prawdziwe?

Czy jest coś o czym wiesz, że zawsze będzie niezmienne lub zawsze będzie prawdziwe?

Co więcej, czy część z tych prawd, nie wydaje Ci się teraz błaha i oczywista i wiesz, że pewnie nigdy ich nie zapomnisz?
Dlaczego, o to pytam? Otóż, od zawsze mam bardzo, bardzo głębokie życie zewnętrzne (chyba dużo bardziej rozbudowane od tego wewnętrznego). Od zawsze dążę do perfekcji, do zrozumienia świata, do rozumienia jak najwięcej.

Wyznaczanie sobie w życiu ambitnych planów, czasem zbyt ambitnych, spowodowało, że mam za sobą kilka dużych sukcesów, ale też i kilka bardzo solidnych porażek. Mimo młodego wieku, zapewniam Was, życie mnie już bardzo, bardzo przeczołgało. Traumatyczne przeżycia, wytworzyły coś w rodzaju "szumu", który oderwał mnie od rzeczywistości i skazał na kilkuletnie odnajdywanie spokoju, i stabilności emocjonalnej (bez używek, bez zewnętrznych wspomagaczy).

Przeglądając różne swoje notatki, dzienniki czy nawet artykuły sprzed lat, nie raz nie mogę wyjść z podziwu. Wiele zanotowanych przeze mnie, przed laty, myśli, jest bardzo uniwersalnych, a ... gdzieś po prostu mi upłynęły.

Dlatego zastanawiam się, czy Ty, masz jakieś reguły, zasady życiowe, które dla Ciebie (a może dla nas wszystkich) są uniwersalne/mają zastosowanie.

Zapisz myśl, sentencję, zasadę, motto, przesłanie, prawdę życiową, która według Ciebie jest prawdziwa. Od razu zaznaczam, każdy ma prawo, bez krępacji, napisać to co uważa za stosowne: nie ma złych, słabych, żałosnych, błahych pomysłów - każdy jest dobry.
sttro
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-08-25, 13:26
Kontakt:

Post autor: sttro »

To się już raczej nie zmieni.
ODPOWIEDZ