pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wakacje 2016

Miejsca które warto odwiedzić
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Wakacje 2016

Post autor: Kamyk »

I jak tam, planujecie już gdzie udacie się na tegoroczne wakacje?
Eufemia
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-27, 00:30

Post autor: Eufemia »

Na pewno będę odpoczywać w wakacje nad morzem pytanie tylko czy to będzie nasze morze czy gdzieś za granicą.
Princessa
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2016-04-12, 22:55

Post autor: Princessa »

A ja płynę z moimi rodzicami po raz pierwszy w życiu w rejs. Mój tata ma patenty żeglarskie i wynajął jacht od http://www.globtourist.com/ - w tym roku odwiedzimy Chorwację. Szykuje się cały tydzień zwiedzania i fotografowania, a to moja pasja!
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

Mnie to ciągnie na jakieś wyspy, pod tym kątem szukam jakichś odpowiednich dla siebie ofert na Itace, w zeszłym roku było dużo to i w tym pewnie tez będą.
Awatar użytkownika
carryonjutta
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-07, 16:34
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: carryonjutta »

Ciężko cokolwiek zaplanować, bo wszędzie niebezpiecznie. Zobaczę co się będzie działo po światowych dniach młodzieży
Zaiste i szlachetny koń niekiedy się potknie.
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

Wszędzie niebezpiecznie? Serio? Ja gdybym miał takie podejście to nie wychodziłbym nawet na zakupy. Niekoniecznie trzeba lecieć w "kryzysowe" miejsca, jest dużo innych ciekawych ofert wycieczkowych. Z resztą na Itakę zajrzeć wystarczy - ofert do koloru do wyboru. Sam też u nich szukam jakiejś oferty na tegoroczne wakacje.
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Z tym niebezpiecznie nie należy przesadzać. Po prostu wystarczy nie jechać tam, gdzie są ostrzeżenia.
Pzdr
darek95
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2015-12-28, 13:48

Post autor: darek95 »

Przyznam się, że moim celem jest aktywny wypoczynek na kempingach. Nie ukrywam, że nie wiem co z tego wyjdzie. To mój absolutny debiut, jeżeli chodzi o ten temat. Szukałem nawet pewnych informacji o kempingach i znalazłem portal CampRest. Ktoś z obecnych na tym forum miał z nim do czynienia?
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Ja byłam dwa lata temu na campingu. Całkiem fajnie, wszystko zależy w sumie od ekipy. W tym roku chciałabym jakoś bardziej aktywnie spędzic wakacje i pomyslałam o rejsie jachtem np po Bałtyku. Takie rejsy są organizowane od maja do października przez biuro http://www.globtourist.com/rejsy-baltyk.html . Wydaje mi się, że to całkiem fajna przygoda takie parę dni na jachcie. Nigdy nie pływałam więc chciałabym się przekonać jak to jest.
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

darek95 pisze:Przyznam się, że moim celem jest aktywny wypoczynek na kempingach. Nie ukrywam, że nie wiem co z tego wyjdzie. To mój absolutny debiut, jeżeli chodzi o ten temat. Szukałem nawet pewnych informacji o kempingach i znalazłem portal CampRest. Ktoś z obecnych na tym forum miał z nim do czynienia?
Aktywny wypoczynek raczej kojarzy mi się z rowerem czy żaglami. Fajne możliwości w tym temacie ma Itaka. Chciałbym w tym roku wybrać się w góry (lub daleko do Azji), to też świetna aktywność, jak ktoś się lubi trochę spocić.
Pzdr
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Ja niestety w tym roku jeszcze nie mam planów. Jak znajdę pracę to pewnie nie da rady wyjechać. Chociaż dostałam propozycję wyjazdu do Krakowa. Koleżanka chce wynająć apartament w Apartamenty Aurora (http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-apartamentach/apartament-na-urlop-w-krakowie/). Podobno stamtąd blisko do Rynku w Krakowie. Nigdy jeszcze w sumie nie byłam w Krakowie, a to dobra szansa na zobaczenie Zamku Królewskiego na Wawelu.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Kamyk pisze:Wszędzie niebezpiecznie? Serio? Ja gdybym miał takie podejście to nie wychodziłbym nawet na zakupy. Niekoniecznie trzeba lecieć w "kryzysowe" miejsca, jest dużo innych ciekawych ofert wycieczkowych. Z resztą na Itakę zajrzeć wystarczy - ofert do koloru do wyboru. Sam też u nich szukam jakiejś oferty na tegoroczne wakacje.
Jak na wakacje to zobacz tu mają teraz dużo zniżek nawet do 32 % http://www.itaka.pl/lato/ Może akurat coś dla siebie znajdziesz:)
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

modnisia, dzięki za linka, 32% to duża zniżka. Co prawda wpadły mi też w oko oferty z No Limits, również Itaki.
Awatar użytkownika
dejw
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-03-23, 23:22
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: dejw »

A ja się wybieram do Szwecji zobaczyć łosie :D na początku czerwca była spora wyprzedaż ofert z http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejs ... aina-szkla i udało mi się wyłapać naprawdę fajną wycieczkę :) Zawsze mnie ciągnęło do tego chłodnego, szorstkiego, skandynawskiego klimatu, więc dla mnie to spełnienie marzeń :) Mam nadzieję, że będzie mimo, że krótko, to intensywnie :)
pozdro!
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Ja jadę do Gdańska :) Uwielbiam klimat wielkich miast i morze :)
ODPOWIEDZ