pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Windykacja

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Windykacja

Post autor: karolina_61866 »

VCAT http://vindicat.pl/ podpowie ci jak samodzielnie windykować należności oraz jaką wybrać ścieżkę i procedurę windykacji. Z pomocą systemu samodzielnie będziesz mógł wezwać dłużnika do zapłaty, wnieść pozew do sądu czy złożyć wniosek egzekucyjny.
W przypadku chęci zakończenia sprawy w sposób polubowny, możesz również za pomocą modułu negocjacji zaproponować dłużnikowi warunki spłaty wierzytelności i w ten sposób zawrzeć z nim ugodę. Windykacja polubowna pozwala na przeprowadzenie szybkiego i efektywnego procesu odzyskania należności, bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Poprzez windykację polubowną mogą być obsługiwane zarówno wierzytelności konsumenckie, jak i gospodarcze.
Jeżeli z kolei będziesz chciał szybko samodzielnie odzyskać jak największą część środków należnych ci od dłużnika, masz możliwość wystawienia swojej wierzytelności na sprzedaż za pośrednictwem giełdy długów.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ciekawa jestem ile taka usługa kosztuje.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Cena jest zależna zwykle od długu, najpopularniejszą formą opłaty jest procent od ściągniętego długu, tak np http://www.kancelariaultimatum.pl/ masz 7% co i tak jest dobrą opcją, bo samemu nie jest pewne, czy odzyska się pieniądze
Awatar użytkownika
The Chosen One
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2018-01-23, 15:50

Post autor: The Chosen One »

Jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniędzy od klientów, którzy zalegają z różnymi fakturami, to chyba jednym z najlepszych rozwiązań jest nawiązanie współpracy z firmą ICG-Group, która działa bardzo sprawnie dzięki współpracy z licznymi kancelariami. Mnie pomogli nawet w przypadku klientów zagranicznych więc jeśli w grę wchodzi windykacja należności, to są jak dla mnie jednym z lepszych wyborów.

:)
"If the sky were to suddenly open up... there would be no law... there would be no rule."
ODPOWIEDZ