pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moda na sukces - niekończący się serial?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

moja mama to ogląda, a wtedy zazwyczaj jestem w domu więc chcąc, nie chcąc wiem mniej więcej kto z kim, gdzie i jak.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Nie cierpie tego! Uważam że to najgłupszy serial jaki istnieje ;) . Moja mama to ogląda, jak się to zaczyna to ja wychodze z pokoju ;)
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Badziew taki troche , robi kupe z mózgu . Wszyscy ze wszystkimi śpią i Bóg jeden wie co jeszcze . Skończy sie jak wszystkie pokolenia wyginą ; P
Awatar użytkownika
Tomlee
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-06-27, 19:50

Post autor: Tomlee »

Moja matka to ogląda i szczerze się jej dziwie jak można na to patrzeć. Serial ten dlatego jest jeszcze emitowany, że ludzie się do niego przyzwyczaili, jak do jednego z członków rodziny, nie umieją sobie wyobrazić dnia bez 40 minut z serialem, który nie ma końca. Najgorsze jest to że serial już dawno stracił wątek wszytko się rozmyło, chodzi teraz tylko o to żeby ludzie mieli co oglądać. Co do pytania autorki za piętnaście minut wyemitują 4428 odcinek Mody na sukces(sprawdziłem w telegazecie :P nie żebym oglądał)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

a ja to czasem oglądam. Zwłaszcza jak jestem u babci. To się strasznie ciągnie np. ktoś komuś coś opowiada przez 5 odcinków. Ale ja to lubię ;]]
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

uniqex33 pisze:To się strasznie ciągnie np. ktoś komuś coś opowiada przez 5 odcinków. Ale ja to lubię ;]]
Bo w tym filmie jest tak że jak ktoś upadnie to później przez 4 odcinki się otrzepuje ;D
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

więcej niż przez 4 jakies 11
Awatar użytkownika
Rock
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2009-08-07, 14:44

Post autor: Rock »

Moja prababcia to oglądałam. Ten serial nas wszystkich przeżyje. U nas w Polsce to jeszcze tego bzdurnego tasiemca mało odcinków wyszło we Włoszech dwa razy więcej było wemitowanych odcinków tego serialu. Ja nie rozumiem ludzi którzy ogląaja to.... Przecież to jest totalne zgorszenie. Każdy z każdy jak najwięcej razy. Masakra.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie oglądam i nie mam zamiaru. Teraz to już bym się nawet nie połapała kto z kim był, kto jest czyim dzieckiem... :roll:
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Czasem z babcią oglądam. Ale gównie dlatego, że uwielbiam jak moja babcia próbuje mi wytłumaczyć kto-co-z kim. ;D
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

ile razy słyszę to nazwę to śmiać mi się chce :mrgreen: no naprawde, zeby stworzyć taakiego tasiemca to trzeba byc.. :D nie powiem - zdarza się, że obejrze, zazwyczaj w wakacje jak u ciotki jestem, bo ona zawsze to ogląda i mi tłumaczy, że ta i tamten sa razem, ale przedtem on był z tamta a tamta z tamtym xDDD hhihihihi zabawnie wtedy jest :D ale i tak jak to ogladam moze 5 razy w roku to i tak wiem o co cho :P bo juz nie moze sie nic innego zdarzyć, co juz się zdarzyło. wiem, że były akty "zmartwychwstan" i mąż córki sie z matka ożenił xDDD hiehie :mrgreen:
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Jakiś czas temu, mój kolega oświecił mnie, że "Moda na Sukces" nie jest najdłużej emitowanym serialem na świecie. ;D

http://pl.wikipedia.org/wiki/Guiding_Light

"Wyemitowano 15762 odcinki, a wliczając radiowe - ponad 18000"

hahaha ;D
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Nie oglądam bo nadzwyczajnie w świecie mnie to nudzi, za to moja babcia nie może przegapić żadnego odcinka ogląda on ładnych kilku lat.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Nie oglądam mody na sukces, chory serial w końcu dojdzie tam do tego, że dzieciaki z rodzicami będą sypiać.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jakiś czas temu widziałam wywiad z jedną z bohaterem "Mody na sukces" i przyznała się, że nie pamięta losów swojej bohaterki. Aż dziw, że niektóre babcie pamiętają wszystko ze szczegółami.
ODPOWIEDZ