pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moda na sukces - niekończący się serial?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

psychiczna pisze:Aż dziw, że niektóre babcie pamiętają wszystko ze szczegółami.
Też mnie to dziwi, czasem jak siedzę z babcią i zaczyna mi wszystko tłumaczyć, co, gdzie i z kim, to mam wieeelki mętlik w głowie.

Ostatnio poszłam kupić kebaba i kelnerka krzyczała do jednej starszej pani 'Pani Zooosiu, moda na sukces się zaczyna', obie z M. wybuchnęłyśmy śmiechem : D
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

a ja od czasu do czasu, jak nie chce mi się ruszyć z pokoju, gdy moja babcia to ogląda, to spojrzę. I wiecie co? Można to oglądać co 100 odcinków i wie się o co chodzi ;p
Nie znam w ogóle niektórych bohaterów, ale ogólnie, to każdy po kolei jest tam z każdym ;p
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

niepokorna pisze:Można to oglądać co 100 odcinków i wie się o co chodzi ;p
i to w tym lubię :D
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nigdy nie oglądałam. Kompletnie nie łapię się w fabule i w ogóle nie rozumiem jak można wyprodukować coś tak długiego, a mało tego - znaleźć widzów. Tym bardziej, że mimo wszystko nie jest to chyba jakieś ponadczasowe arcydzieło (?). Choć może i ponadczasowe jest... Nie wiem, nie wnikam.
Awatar użytkownika
Burning
-#
-#
Posty: 726
Rejestracja: 2009-08-17, 20:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: Burning »

Powiem tak.. Skoro tak długo kręcą ten serial to znaczy , ze maja widzów a co za tym idzie - zysk. Tak więc dopóki będą widzowie to bedzie trwał ten serial.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Oglądałam kiedyś, sto lat temu. Powtórzę to co napisali moi poprzednicy: wszyscy są ze wszystkimi. Aktualnie to moja babcia jest fanką tego serialu. Pamiętam tylko ten wątek, że Taylor zginęła, a po dwóch latach, kiedy jej mąż ożenił się z Brooke, zdradził Brooke, to Taylor weszła do tego domku Forresterów i oznajmiła: "porwali mnie Araby". albo jak zgubili dzieci na wyspie, a po dziesięciu latach znaleźli je w Europie. To też było niezłe.
Tego nie można brać na poważnie.
I nikt się nie starzeje. Brooke wygląda tak, jak trzydzieści lat temu. No może teraz tylko Rigde'a zrobili siwe pasemka. :lol:
Załączniki
forester.png
forester.png (145.58 KiB) Przejrzano 5445 razy
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Powiem krótko: ostatnimi czasy staram się być na bieżąco :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Rose pisze:Powiem krótko: ostatnimi czasy staram się być na bieżąco :mrgreen:
Podziwiam:P

Ja nigdy nie oglądałam, tylko pojedyncze odcinki i zawsze miałam z tego kupę śmiechu.

Jak piszecie, wszyscy ze wszystkimi, itepe, itede
Choć... w sumie jeśli chodzi o widzów, to w sumie popularność tego serialu w dużej mierze pochodzi od tego, że nigdy się nie kończy. Ludzie dla beki oglądają i koło się kręci ;D
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Nie oglądałem nigdy. Nie widzę w tym sensu. Nie czytałem całego tematu, więc nie bijcie, jeśli się powtórzę, ale... Wiecie, że w Polsce zaczęto puszczać Modę na Sukces od +1000 odcinka?
Osobiście uważam, że to jedyny serial, w którym jeśli ktoś się wywróci, to podnosi się przez najbliższe 5 odcinków. Drugą żałosną sprawą jest to, że tam praktycznie każdy z każdym... To jest chore! :P
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Oglądnełam może z 3 odcinki, kiedyś tam. Ale jakoś nie zamierzam tego oglądać ;p
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Ostatnio oglądałam filmik, na którym było pokazane kto z kim, po minucie juz nic nie ogarniałam. Nawet jedna zmartwychwstała.
Nie wiem jak mozna to oglądać, nie umierając z nudów.
Inna
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2010-09-29, 20:34
Lokalizacja: z Ponderosy

Moda na sukces -niekończący się serial?

Post autor: Inna »

Wstyd to przyznać ,ale kiedyś ekscytowałam się tą głupią szmirą.
Jak chodziłam do podstawówki.
Moja babcia też jest fanką tego serialu.
Ale patrząc na to pod kątem socjologicznym to smutne że dla wielu starszych ludzi ten głupi film to jedyna rozrywka jaką mają w życiu.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

O nie proszę was wszystko tylko nie ten serial który na pewno nie jest ciekawy w żadnym stopniu. Ja tam go kiedyś urywkami widziałem i to jest kompletna żenada :)
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

tylko nie ten serial który na pewno nie jest ciekawy w żadnym stopniu
No jak to nie? Przecież to fajne wyjść za mąż za syna swojego byłego męża i być babcią dla swojego przyszłego zięcia. ;DD
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Ruth, proszę cie nie tylko nie to ja tego wcale nie rozumiem :D
ODPOWIEDZ