pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pasywny zarobek

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
pingwin
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-01-11, 14:01

Pasywny zarobek

Post autor: pingwin »

Reflink ( nic nie tracisz) - https://betfury.io/?r=5ff98ad375804f5844cb475d

Zwykły link ( polecam ten wyżej 👨‍⚕️ ) - https://betfury.io

2. Jak odbierać darmowe Satoshi

Darmowe 10 satoshi możesz odbierać co 20min, całkowicie za darmo. Dziennie możesz odebrać 1440 satoshi. Daje to nam około 80zł na miesiąc. Całkowicie za darmo, przypominam jeszcze raz.

By odebrać satoshi wchodzimy w zakładke “BOX free BTC” i tam klikamy odbierz, po wypełnieniu prostej CAPTACH otrzymujemy naszą nagrode.

Od tego zaczniemy. Na start polecam zebrać około 100 satoshi i dopiero zacząć grać ( taktyka na gre w punkcie 4). Za każda gre otrzymujemy Tokeny BFG - o nich nieco później.
Niestety przy tak małej liczbie, będziemy musieli poświecić dość sporo czasu by cokolwiek zacząć zarabiać duże pieniądze, ale się da !!
Mam znajomego, który zaczynał od zera, 2 miesiące temu i teraz zarabia ponad 40zł dziennie bez inwestycji.


Dodatkowo za gre otrzymujemy CASH-OUT na starcie jest to 2%, czym więcej gramy tym nasz Cashout rośnie aż do 25%.

Przy randze drugiej możemy codziennie zakręcić kołem i zgarnąć, bardzo przyjemne NAGRODY - NAWET 1 BTC co daje nam ponad 40 tysięcy Polskich złotych !!!!

3. Jak zarabiać pasywnie?

Cały nasz zarobek będzie opierał się o dywidendy ( dywidenta w skrócie to część zarobku firmy przeznaczana dla posiadaczy tokenów BFG)
Każda osoba która posiada Tokeny BFG BTC - pomarańczowe lub BFG TRX - tokeny czerowne, każdego dnia będzie otrzymywała dywidente.
Nasza dywidenda będzie zależała od ilości posiadanych przez nas tych tokenów. Wiadomo czym więcej tym lepiej.

Tokeny otrzymujmy za grę w grasz lub kasynie.

Wager- czyli obstawione przez nas satoshi
7.5k wager na grach - 1 token
2.5k wager na automatach - 1 token

4. Taktyki

Taktyka pierwsza.

Gra w keno.

Ustawiaj 1% lub 2% twojego budżetu, np. Jęśli masz 100k najlepiej ustaw na 1k lub 500 nie chodzi nam o to, żeby się szybko spłukać z kasy, ale aby zrobić jak największy wager.

Wybierz 10 losowych liczb - polecam 2 z każdej linijki. ( ja tak gram)

I graj na automacie lub samemu ( polecam automat ) .


Taktyka druga.

50 na 50 tak zwane.

Gra w Coin Flip

Gramy na stawce około 5% (lub nawet mniej) , przy 100k satoshi ustaw na 5k satoshi.
Gramy cały czas 1 kolor.

Taktyka trzecia.


Gra w kości.

Ustawiamy maksymalny % szans na zwycięstwo.
Gramy na 1-5 % naszej puli.


To nie są taktyki, które zagwarantują Ci że nie przegrasz. W nich chodzi o to by osiągnąć jak najwiekszy wager. Po ty by otrzymywać Tokeny BFG.

Dodatkowy protip.
Zmniejsz stawki o połowe lub nawet ¾ i zostaw laptopa/komputer na noc na automacie, niech nabija Ci Tokeny BFG.


5. WAŻNE !!!

Nie używaj TOKENÓW BFG BTC ani BFG TRX do gry !!
To one dają nam zarobek pasywny. Na początku może to być pare groszy dziennie, ale wkrótce gdy będziemy wytrwali i zdeterminowani, może to nam przynieść pare stów czy nawet tysięcy miesięcznie !!


Co do punktu powyżej. Nie mówie Ci co masz robić, ale tak jest najlepiej!
Jeśli chcesz graj za nie i je wykorzystuj! Osobiście nie polecam.



Każda osoba, która działa już ze strona, prosze o opinie, porady, taktyki :)
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Pasywny zarobek

Post autor: gringot »

Długo zastanawiałem się w co warto zainwestować aby na tym zarobić i kumpel podpowiedział mi, że kryptowaluty, to świetny zarobek, ale trzeba chociaż trochę o nich mieć pojęcie. Sporo czasu nad tym siedziałem i zainwestowałem w bitcoin, nie żałuję, a kryptowalutę kupiłem w kantorze https://coincher.com/
pionek
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2021-08-30, 14:37

Re: Pasywny zarobek

Post autor: pionek »

Jeśli myślisz o takim zarobku, to według mnie inwestycja w kryptowalutę będzie super rozwiązaniem. Dla mnie ostatnio udało się sporo na tym zarobić. Aktualnie czekam na swój portfel sprzętowy, zamówiłem ledger polska ze sklepu https://nanowallet.pl/ z polecenia kumpla.
ODPOWIEDZ