pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Miłość przez internet

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Swojego obecnego chłopaka poznałam przez internet i jesteśmy ze sobą od ponad 2 lat więc znalezienie miłości przez internet jest możliwe :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

ja też poznałam swojego faceta przez neta i jestem z tego powodu bardzo zadowolona :) Poza tym w taki sposób poznałam wielu znajomych
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Ja poznałam Rafałka również przez neta,spotkaliśmy się już parę razy,i nie długo się spotkamy znów,jedyna przeszkoda -mamy do siebie 200 km :] Gdyby nie to ,pewnie parą byśmy już byli.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Wierzę, że można poznać fantastycznych ludzi, stworzyć przyjaźnie, ale miłość? Wyrosłam z tego. Swojego poprzedniego chłopaka poznałam na takim forum, ale szukanie, poznanie miłości przez internet, zakochanie się w słowach to już nie są moje klimaty.
Jeśli ktoś poznał miłość swego życia dzięki internecie, super, nie krytykuje, wszystko jest możliwe i zależy od nas.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Nie wiem dlaczego ale mi sie to nie widzi . Kogoś kogo kocham musze mieć przy sobie , na zawołanie wręcz i nie zawsze wystarcza mi tylko rozmowa .
Owszem można mieć przyjaciel/ciółkę przez internet ale nie chłopaka/dziewczyne.
Kompletnie to dla mnie niemożliwe .
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jak najbardziej możliwe jest poznanie miłości przez Internet. Ale miłość potrzebuje bezpośredniości, bliskości. Nie ma czegoś takiego, że kochamy się, jesteśmy parą, ale przez gg, czy skypa. Ale wierzę, bo znam przypadki, że pary poznają się przez Internet, spotykają się rzadko, ale po prostu kochają się. A miłość "na odległość" to tylko etap przejściowy.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie...
M. pisze:można poznać fantastycznych ludzi, stworzyć przyjaźnie, ale miłość?
właśnie. przecież nie wierz, jak wygląda osoba, z którą gadasz :roll:
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

ewcia9494 pisze:właśnie. przecież nie wierz, jak wygląda osoba, z którą gadasz :roll:
Jak dla mnie to wygląd by nie miał znaczenia.

Ale twierdzę, że i tak nie można stworzyć trwałego związku poznając kogoś przez internet. Jeśli już się tak zdarzy to są unikalne przypadki.
Człowieka trzeba poznać.
A może ta druga osoba jest nawet żonata ?! :?
Nie sprawdzisz tego.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Bells pisze:Jak dla mnie to wygląd by nie miał znaczenia.
chodzi mi, że po drugiej stronie może siedzieć obleśny 40-latek. Wygląd nie ma znaczenia? :roll:
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

ewcia9494 pisze:chodzi mi, że po drugiej stronie może siedzieć obleśny 40-latek. Wygląd nie ma znaczenia? :roll:
No tak. Masz rację. Ale nie określiłabym tego wyglądem, a po prostu, tym, że nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Bells pisze:że nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie
Moim zdaniem to nie jest prawda. Mam wielu, można powiedzieć "wirtualnych" znajomych, których poznałam na różnych forach. Rozmawiamy przez np. przez skypa i widzimy się, więc można powiedzieć, że mam pewność, że on to on, z niektórymi jestem w tak bliskich kontaktach, że mamy siebie w znajomych na nk, swoje numery gg, co jest raczej oczywiste itd.
Miłość...to chyba za duże słowo. Może to być jakieś zauroczenie drugą osobą, ale miłość może przyjść dopiero później, przy bliższym, bezpośrednim spotkaniu.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Rose, ale sama pomyśl: Poznając kogoś nowego, jaką masz pewność, że jest tym za kogo się podaje?
Czasami się zdarzy - to fakt.
Sama też mam paru takich dobrych znajomych, z którymi tak jak ty gadam na skypie.
Rose pisze:Miłość...to chyba za duże słowo. Może to być jakieś zauroczenie drugą osobą, ale miłość może przyjść dopiero później, przy bliższym, bezpośrednim spotkaniu.
Tu masz stuprocentową rację.
dadexix
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-05-05, 16:52

Post autor: dadexix »

Tutaj sa mieszane dwa tematy, i stawiane na rowni - poznanie drugiej osoby w sieci, oraz uczucia w sieci...

O ile pierwsze dla mnie jest swietne bo...
Bells pisze:Poznając kogoś nowego, jaką masz pewność, że jest tym za kogo się podaje?
[Adrenalinka;D nigdy nie wiesz na prawde czy zamiast Ani nie bedzie lysiejacego Marka:D]
I ogolnie moze to byc ciekawsze, o wiele lepsze niz wiele innych rodzajow znajomosci[szkola, znajomi czy cos - tutaj poznajesz TA osobe, od poczatku, z reguly nie poznajac opini o niej innych osob, nie znasz wielu bzdur o ktorych nie raz inny gadaja, mowiac w prost - nie dowiadujesz sie az tak KIM jest, lecz JAKI/JAKA]

Co sobie, po prostu cenie, bo nie przecze ze o mnie duzo famy jest w swiecie, ktora nie raz rozpowszechniaja ludzie, nie wiedzacy nawet jak mam na imie[ave ksywa]... Wiec, kiedys to zdarzalo sie nawet co 2 tyg dowiedziec np. o mej nowej wybrance serca :lol: :mrgreen: i nie zmienia to tez faktu, ze w wielu wypadkach mozna sie bezpodstawnie zrazic do tej drugiej osoby[chodzby przyklad mej aktualnej, z ktora dobrze zyje, a dopiero po 3 miechach naszej znajomosci, dowiedzialem sie troche duzo o niej z drugiej reki...rzecz w tym ze w 50% wypadkow wiele opowiesci kolidowaly ze mna, tzn albo ona ma blizniaczke, albo klona czy cos:D], no coz;))


A druga opcja.. totalnie nie rozumiem tego stylu, jak mozna kogos...kochac, przezneta?:D
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Poznać się można , ale żeby kogoś pokochać trzeba spotkać się w realu.
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

na czaterii poznałam swojego obecnego. więc jak widać można ;)
SynSula pisze:Poznać się można , ale żeby kogoś pokochać trzeba spotkać się w realu.
o, właśnie ;)
ODPOWIEDZ