pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dobra uczelnia jaka?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Dobra uczelnia jaka?

Post autor: miki789 »

Jestem po pedagogice, ale powiem szczerze, że z sensowną pracą jest różnie i tutaj potrzebowałbym jakieś sensownej propozycji jeśli chodzi o dodatkowe, kierunki podyplomowe, dzięki którym mógłbym swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie zwiększać. Jeśli ewentualnie możecie coś pod tym kątem polecić, Macie jakąś sprawdzoną uczelnię z wysokim poziomem kształcenia.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Re: Dobra uczelnia jaka?

Post autor: Maciuszek87 »

Na zachodzie kraju poza Zielona Górą właśnie świetną opcją może być uczelnia niepubliczna a dokładniej ŁSW z Żar. Jestem w trakcie studiów na kierunku finanse i rachunkowość i nie narzekam. Dość szybko znalazłam pracę a jednocześnie jeśli chodzi o samo przygotowanie do pracy w zawodzie to też wydaje mi się, że było całkiem nieźle i w pracy sobie dobrze poradziłam, dość szybko udało mi się tam wdrożyć i działać na dobrym poziomie.
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Re: Dobra uczelnia jaka?

Post autor: anuta »

Aktualnie to chyba każdy się z czymś takim spotkał, przynajmniej w teorii, ale bardziej wypada zadać pytanie - na ile to ma sens? Jeśli robić studia, to takie, gdzie masz jak najwięcej praktyki, konkretów. Na ile to wszystko da się zrobić online? Nie mam przekonania. Są takie kierunki, gdzie to jest do zrobienia, ale czy w każdym przypadku?
Polecam zerknąć - luqam.com/studia-podyplomowe/ - jak dla mnie tak to wygląda w formie, która aktualnie ma sens.
Awatar użytkownika
wladkoo
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2022-07-11, 11:27
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: Dobra uczelnia jaka?

Post autor: wladkoo »

to chyba wszystko zależy od kierunku studiów, bo często uczelnie w jakimś się specjalizują
Kolejny dzień będzie lepszy
dominika174
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-02, 11:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dobra uczelnia jaka?

Post autor: dominika174 »

Taka, która będzie uczyła rzeczy, które Cie interesują. Bierz pod uwagę tylko i wyłącznie ofertę bo będziesz musiał spędzić tam najbliższe kilka lat.
ODPOWIEDZ