pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wyjzd do niemiec

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
szambelan
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2019-09-23, 14:07

Wyjzd do niemiec

Post autor: szambelan »

Siemka! Myślę nad wyjazdem do Niemiec do roboty, na jakieś produkcje czy coś. Ktoś coś wie jak tam z pracą teraz? Z jaką firmą najlepiej jechać?
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Wyjzd do niemiec

Post autor: JacekB »

Hej! Ja wyjeżdżałam z agencją i ogólnie było dobrze. Płacili na czas, ale też zależy gdzie cię wyślą. No i trzeba dopytać o warunki. Zna ktoś może jakieś konkretne agencje? Bo mój brat też chce jechać.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Wyjzd do niemiec

Post autor: malra »

No ja słyszałam że warto się zastanowić dwa razy przed wyjazdem. Niektóre agencje miewają różne haczyki. Znajomy muwił, że warto też pytać ludzi, którzy już tam byli. Wiadomo, lepiej być pewnym niż potem narzekać.
qlaczynsky
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2019-09-26, 21:00

Re: Wyjzd do niemiec

Post autor: qlaczynsky »

Mój kuzyn jeździ z mondi. Mówi, że spoko, ale jak zawsze, trzeba wiedzieć co podpisujesz. Często to też zależy od konkretnej oferty, nie tylko od firmy.
Mitka
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2019-09-20, 15:49

Re: Wyjzd do niemiec

Post autor: Mitka »

Ja jestem teraz przez agencję. Ogólnie to dużo ofert ale warto patrzeć na opinie w necie. Na produkcji robota jest, ale trzeba uważać na tych co obiecują złote góry.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Wyjzd do niemiec

Post autor: malra »

Z agencją większy spokój, a Mondi potrafi zadbać o swoich. Miałam farta, że do nich trafiłam.
Mitka
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2019-09-20, 15:49

Re: Wyjzd do niemiec

Post autor: Mitka »

Oni są the best. Robota zawsze dobra na legalu, a i z mieszkaniem pomogą ogarnąć w razie potrzeby.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Wyjzd do niemiec

Post autor: JacekB »

no fart z taką robotą. niby dla niemca ale za to za euro. fajowo sie je potem wydaje.
Mitka
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2019-09-20, 15:49

Re: Wyjzd do niemiec

Post autor: Mitka »

lepsza taka jak w mondi, niż zadna. u nas to roboty dużo a kasy mało, a tam w niemczech to docenia przynajmniej.
ODPOWIEDZ