pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Taniec

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ostatnio byłam na weselu i nie mogłam się natańczyć;)
Wciąż wyciągałam wszystkich na parkiet ;D
Jednak, nie znoszę tańczyć z kimś kto nie ma żadnego wyczucia rytmu...Taki taniec to męczarnia.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Taniec to najwspanialsza rzecz na świecie :D Kocham dancehall oprócz tego uczyłam się hip hopu i dance Niestety z tańcem towarzyskim jest trochę gorzej :P
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Nigdy nie brałam żadnych kursów na taniec, ruszałam się tak jak moje ciało chciało i powiem że nie najgorzej to mi wychodzi. Lubie taniec, lubie się nim rozkoszować na różnych dyskotekach czy imprezach.
Z tańców towarzyskim zawsze podobała mi się rumba za charyzme i seksapil kobiety oraz samba kojarząca się z długotrwałą zabawą.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Najważniejsze jest to żeby taniec sprawiał przyjemność i zeby dawał radość a nie stawał się przymusem :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Uwielbiam tańczyć do muzyki z filmu "Dirty Dancing". Po prostu jak słyszę te piosenki to nogi same rwą się do tańca. Ostatnio ćwiczę tańcząc :D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Wszystko tylko nie ta piosenka Aaaaaaaaaaaaaaaaa Tak sie wczułam w tą nutę że sie wywaliłam i poleciałam prosto głową w kaloryfer Połowa głowy rozwalona :cry: Bolało
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Rose pisze:Ostatnio ćwiczę tańcząc
I to chyba fajny pomysł. Sama tak czasem w pokoju włącze na całą epe muzyke i tańczę. Do tego można poćwiczyć-spalanie zbędnych kalori i dobry pomysł na kondycję.
Arisa
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2009-08-07, 11:25

Post autor: Arisa »

Tańczę. Uczę się baletu.
Chyba najbardziej podoba mi się właśnie ten rodzaj tańca ;)
Awatar użytkownika
PomylOna
-#
-#
Posty: 259
Rejestracja: 2009-06-23, 20:29

Post autor: PomylOna »

Tańczę tylko na dyskotekach i takich tam bzdetach :roll:
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Ćwiczyłam taniec towarzyski ..

Lubię tańczyć , gdy tylko słyszę muzykę , moje nogi same się rwą.
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

Ja uwielbiam tańczyć. Chodziłam nawet przez rok na Hip Hop ;)
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Kochaaaaam!
Salsa, rumba, cha cha, samba! Znam kroki do każdego, nigdy nie brałam lekcji, rytm muzyki latinoamerykańskiej płynie mi w krwi :D
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Kocham taniec. Nie mogłabym bez niego żyć:D Nie tańczę jakoś tak szczególnie pięknie, ale źle też nie jest, nikogo nie depczę. Na zajęcia raczej żadne nie chodzę, zdarza mi się pójść w szkole na tańce czasami. Lubię tańczyć w domu i na dyskotekach.
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

Ja tańczę, mam dryg zauważalny od najmłodszych lat. Chodziłam na lekcje tańca towarzyskiego, tańce latynoskie szły mi zawsze dobrze, ale wtedy miałam okropny problem z walcem angielskim. Zrezygnowałam, zaczęłam chodzić na hip hop, tragedia ! :) To kompletnie nie dla mnie i nie rozumiem jak można tańczyć hip hop. Więc ponownie wróciłam na parkiet z tańcem towarzyskim, to jest jednak to co lubię i chcę tańczyć, i walc angielski idzie mi bez problemów, zastanawiam się dlaczego. Partnera nie miałam, sam się znalazł, nie jest on zbyt dobry, co mnie blokuje, ale stopniowo się uczy. Taniec jest super chwilowym oderwaniem się od świata i mimo to że potrafię tańczyć, to przy jakiejś muzyce dyskotekowej np. nie mam pojęcia co robić z rękami, wtedy kiedy osoba, z którą tańczę mnie puści xD
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Chloe pisze:nie rozumiem jak można tańczyć hip hop.
dlaczego? Ja uważam że nie ma nic lepszego ; p
ODPOWIEDZ