pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moment prawdy

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Moment prawdy

Post autor: Lina »

Jak dla mnie jest to chora gra, trzeba mówić prawdę i tylko prawdę, dlatego nie rozumie jak można praktycznie przed całą Polska zdradzić swoje prywatne rzeczy i często ośmieszyć się przed całą Polską, nie mówię już o tym, że podczas tego można przyznać się do zdrady. Czego to ludzie już nie robią dla pieniędzy? A jakie wy macie zdanie na temat tej gry??
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Lina ma rację. Gra jest chora i za żadne pieniądze nie zgodziłabym się wziąć w niej udział. Zresztą, widać jak się ludzie męczą przy tym :roll:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Oczywiście ja nigdy nie wzięłabym udziału w takim programie. Dla mnie jest on żałosny. Są jakieś granice, o czym możemy mówić publicznie...Czytałam gdzieś, że program ten miał na celu umacnianie małżeństw, miał być taką jakby "terapią". To śmieszne. Moim zdaniem on może zniszczyć życie wielu rodziny, wielu ludzi. A jeśli ktoś potrzebuje szczerej rozmowy z małżonkiem i chce opowiadać o swoich zdradach, lepiej żeby zrobił to w domu.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nigdy nie wziełabym udziału w tym show. Nie chciałabym mówić przed całą Polską, rodziną czy znajomymi z kim się bzykałam, gdzie i jak było. Ale program mi się podoba i oglądam.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Lina pisze:Czego to ludzie już nie robią dla pieniędzy
Niektórzy nie maja oporów ani granic i wolą odpowiadać na jakieś osobiste pytania i zarobić, bo tu chodzi przede wszystkim o kasę.
Chociaż wątpię czy bym się zgodziłam przed cała Polską mówić a raczej odpowiadać na pytania związane z moim życiem.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja oglądałam kilka pierwszych odcinków...Po wzięciu udziału w takim programie nie umiałabym spojrzeć ludziom w oczy, chyba nie wyszłabym na ulicę...
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Podziwam tych ludzi ;p ja nigdy nie odważyłabym się opowiadać o moim życiu osobistym przed całą Polską.
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

wstydzicie sie tego jacy jesteście i jak się zachowujecie? Czy o co chodzi?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

To moja prywatna sprawa z kim sypiam itd. Są pewne granice. W tym programie poruszane są nierzadko tematy bardzo osobiste i intymne, o których ja nie miałabym ochoty mówić publicznie.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Szczerze mówiąc to nigdy jakoś tego nie miałam okazji obejrzeć, ale zastanawiam sie nad jednym: Skąd pan Zygmunt ma takie pytania.
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

NAwiedzonA pisze:Skąd pan Zygmunt ma takie pytania.
życie Go doświadczyło xDD
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Rose pisze:To moja prywatna sprawa z kim sypiam itd. Są pewne granice. W tym programie poruszane są nierzadko tematy bardzo osobiste i intymne, o których ja nie miałabym ochoty mówić publicznie.
To moze wstydzisz sie tego z kim sypiasz. ; P .Po mojemu jak sie jest odrobine pewnym siebie a nie zagubiona owieczka wstydzaca sie kazdej napotkanej osoby i ma sie czyste sumienie to nie ma problemu isc do takiego programu. U mnie z tym sumieniem to roznie xD ale w programei bym mogl wziasc udzial.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Chciałabym zostać w przyszłości nauczycielką. Nie wyobrażam sobie, że mam się zwierzać (w tym programie) ze swojego życia erotycznego i wiedząc, że oglądają mnie moi uczniowie...
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Zgadzam się z Rose, ale ten program pokazuje jak daleko ludzie są w stanie posunąć się dla pieniędzy.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Właśnie. Dla kasy są zdolni do rozwalenia własnego małżeństwa.
ODPOWIEDZ