pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moment prawdy

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Rose pisze:Nie wyobrażam sobie, że mam się zwierzać (w tym programie) ze swojego życia erotycznego i wiedząc, że oglądają mnie moi uczniowie...
dlaczego nie?
psychiczna pisze:Dla kasy są zdolni do rozwalenia własnego małżeństwa.
Skoro wychodzi tam coś przez co rozwala się małżeństwo to widocznie powinno sięrozwalić bo za życie w zakłamaniu to ja dziękuje.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

inny, jeśli mowa o małżeństwie to może i masz rację, ale jeżeli jest np pytanie 'czy zamierzasz ożenić się ze swoją dziewczyną?' to jeżeli mężczyzna nie jest na to gotowy jeszcze, pomimo kilkuletniego związku, to popatrzmy prawdzie w oczy - niszczy swój związek dla pieniędzy.
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Dziewczyna powinna wiedzieć jakie on ma zamiary. Zresztą skąd wiesz, może wiedziała?
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

zakładam, że nie wiedziała ;]

poza tym mogę się załozyć, że gdybyś był z dziewczyną kilka lat i powiedział jej, ze nie masz zamiaru się z nią żenić, to na pewno długo już by ten związek nie trwał ;]
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

inny pisze:
Rose pisze:Nie wyobrażam sobie, że mam się zwierzać (w tym programie) ze swojego życia erotycznego i wiedząc, że oglądają mnie moi uczniowie...
dlaczego nie?
Bo nauczyciel powinien mieć niczym nie skażoną opinię. Gdyby Rose miała wrednego szefa, mógłby ją nawet wyrzucić. Już nie wspominając o wredności uczniów.
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Niki pisze:Bo nauczyciel powinien mieć niczym nie skażoną opinię. Gdyby Rose miała wrednego szefa, mógłby ją nawet wyrzucić. Już nie wspominając o wredności uczniów.
No jednak wiekszosc ludzi ma jakeis tam swoje życie erotyczne więc zastanawiałbym się czy mówienie o tym niszczy nam opinie xD zreszta przed dziecmi w szkole nie mozna ukrywac prawdziwego swiata ; )
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ten program pokazuje tylko jak ludzie nisko upadli w pogoni za pieniędzmi.
Jeszcze nigdy nie oglądałam niczego tak idiotycznego.
Człowiek się poniża, życie sobie niszczy, reputację rujnuje, ale... grunt, że DOSTANIE KASĘ!
To jest chore.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

mnie ciekawi jedno: skąd oni biorą takie pytania? Co, najpeirw im się opowiada swoje życie?


chory program. jak przełączałam, to wiecie, jakie było pytanie? Czy gdyby twoja matka była ciężko chora, zgodziłbyś się na eutanazję? :/
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Dowod na to że za pieniądze ludzie potrafią zniszczyć sobie życie i narobić wstydu .
Gartuluje rasie homosapiensów .
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Ludzie tam idą chyba tylko po to żeby rodzinę rozwalić
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Ludzie tam idą chyba tylko po to żeby rodzinę rozwalić
Dokładnie, uważam to za głupotę i kolejny zbędny program, polskich odcinków oglądałam niewiele za to częściej zdarza mi sie obejrzeć serie niemiecka bądź tez amerykańska na Polsat cafe.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Beznadziejna gra, nie wiem po co ci ludzie tam wgl. idą do tego programu, chyba tylko po to żeby rozwalić sobie rodzinę i mieć dużo kasy.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Widziałam zaledwie fragment jakiegoś-tam odcinka. Nie rozumiem intencji idących tam ludzi. Wszystko dla kasy? Rozrywki? Nie wiem, w życiu bym na to nie poszła. Może dlatego, że nie chcę, aby moje życie było "chwilą zabawy" dla zasiadających przed telewizorem widzów.
Jak dla mnie...
...beznadzieja.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ten program jest denny i nie widzę w nim żadnej rozrywki. Nie oglądam i nie zamierzam, o ile w ogóle jeszcze leci, bo nie wiem.
ODPOWIEDZ