pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co o sobie wiemy?

Różnego rodzaju gry forumowe.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Destroy, ho ho ho!

Ma na imię Ewelina, lubi Kinga, jest uzależniona od pisania opowiadań i lubi Pink (a raczej jej najnowszą piosenkę).
Szczera, daje korki z bodajże angielskiego, planuje wyjechać po studiach gdzieś tam, za głębokie oceany :D
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Tulipan. ; )) Wielbicielka Kinga, marzycielka... No, tyle mi przychodzi do głowy xdd :D
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

hm, pisze opowiadania, teksty piosenek, kilka razy była nieszczęśliwie zakochana i o tym zazwyczaj pisze, choć nie zawsze. Mieszka na Pomorzu, nie lubi turystów na SWOIM pomoście, lubi rozmyślać.... starczy? :P
Destroy, ho ho ho!

Ma na imię Ewelina, lubi Kinga, jest uzależniona od pisania opowiadań i lubi Pink (a raczej jej najnowszą piosenkę).
Szczera, daje korki z bodajże angielskiego, planuje wyjechać po studiach gdzieś tam, za głębokie oceany :D
tulipan, jak ty mnie dobrze znasz xD
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

nie lubi turystów na SWOIM pomoście
:lol: :lol:

Destroy, pisze opowiadania (które swoją drogą często ukazują moją sytuację)... Czasem pisze również teksty piosenek ;) Uwielbia Kinga, jest szatynką, no i nazywa się Ewelina ^^
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Rita pisze:Wielbicielka Kinga,
ten tytuł oddajmy Ewelinie, ołkej? :lol:

Rita - Rita to jej drugie imię, ma rozterki sercowe i jest baardzo wrażliwa. pisze nieszczęśliwe opowiadania... których nigdy jeszcze nie czytałam :roll:
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Lubi `Szkołę Uczuć`, uwielbia angielski, słucha muzyki klasycznej i ma kota, którego niegdyś miała wysłać mi pocztą ;p.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Ciekawa osoba, tajemnicza, zabawna. Chciałaby kiedyś napisać coś jak Baczyński, twórczość "anonimowych internetowych" ja odstrasza ;P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Sympatyczna, rozmowna, można pogadać z nią o wszystkim i nie bać się jej reakcji. Tesco wywołuje uśmiech na jej twarzy. ;D
ODPOWIEDZ