pompy abs, abs pump

wiercenie studni

(Sprawy sercowe) Co robic?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
TomekCK
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-06-14, 00:54

(Sprawy sercowe) Co robic?

Post autor: TomekCK »

Witam :) No więc sprawa wygląda tak... Od dosyc dawna znam się z dziewczyną z innej klasy, ale praktycznie wogóle ze sobą nie rozmawiamy. Zrozumiałem, że mi się podoba i chciałem spróbowac coś "zdziałac". Jednak.. boję się, gdyż coś mi stoi na przeszkodzie. To wszystko przez poprzednią "próbę" i inną dziewczynę. Pierwszego dnia do niej zagadałem i sobie normalnie pogadalismy, a jeszcze wieczorem na GG napisałą mi kilka ostrych słów... Od tak.. Jestem taki, że takie sprawy przeżywam bardzo długo i "boleśnie"... Przez to teraz boję się zagadac do tej dziewczyny... Boję się, że stanie się to samo i będę to przeżywał jeszcze mocniej... Możecie dac mi jakies rady?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

"Lepiej zrobić coś i żałować, niż potem żałować, że się nie zrobiło" ;)
Póki nie załapiesz z nią kontaktu, to się nie dowiesz. Wkręć się w jej towarzystwo lub po prostu zagadaj. Ale nie prosto z mostu, tylko stopniowo, będzie miała więcej, eeee, 'luzu" (?)

Na razie spróbuj ją traktować jak koleżankę, zwykłe rozmowy "cześć, co u ciebie słychać",a później stopniowo komplementy. W ten sposób i Ty ją poznasz, bo skoro prawie w ogóle z nią nie rozmawiasz to nawet nie wiesz jaki ma charakter. Powodzenia ;)
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Niki pisze:"Lepiej zrobić coś i żałować, niż potem żałować, że się nie zrobiło"

racja;)

możesz zacząć od rozmów na gg ;D traktować ją jak koleżanke, jednocześnie dając do zroumienia, że chciałbyś ją lepiej poznać ;D
powodzenia ;p
depielmek
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-09, 09:10
Kontakt:

Post autor: depielmek »

Zaakceptuj to.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

małymi kroczkami do celu
Seba76
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-09-30, 18:39

Post autor: Seba76 »

Dokładnie. Zacznij powoli i z czasem się rozkręcisz, a wszystko popłynie naturalnie. Nie zrażaj się niepowodzeniami!
irenagolinska
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-10-06, 12:27
Kontakt:

Post autor: irenagolinska »

Witajcie. Ja również mam problem natury sercowej. Mój chłopak zaczął brać psychotropy, ponieważ ma stany depresyjne. Uważacie że taki związek ma sens?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

to zależy od stopnia zaawansowania załamania i jak sytuacja się rozwinie. Daj sobie i jemu czas.
Awatar użytkownika
Puzzov
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-12-20, 17:12

Post autor: Puzzov »

Eh...
Życie jest piękne!
ODPOWIEDZ