pompy abs, abs pump

wiercenie studni

kolczyk w dolnej wardze

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

kolczyk w dolnej wardze

Post autor: agg »

hej ; ) jestem tu nowa dopiero co założyłam konto
ale mam problem z mamą. Ja strasznie chciałabym kolczyk w dolnej wardze, ale ona się nie zgadza. Z tatą pójdzie łatwo bo jeśli mama powie tak to tata też się godzi. Ale jak mam ją przekonać? Potrzebuje jakiś silnych argumentów ; )
A może ktoś z Was ma kolczyk? jak długo się goi? przebijaliście sobie sami czy u kosmetyczki? jak trzeba później o niego dbać ile kosztuje przekłucie ?
z góry dziękuje za pomoc ;)
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

szczerze mówiąc to nie dziwię się, że nie chce się zgodzić.
nie mam pojęcia jak mogłabyś ją przekonać. jesteś po prostu za młoda. poczekaj z tym trochę. może później się zgodzi.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

W Twoim wieku różne pomysłu przychodzą do głowy. Uwierz, że za kilka lat będziesz żałować. Słyszałam, że bardzo długo się goi, bo jakiś miesiąc, może i dwa. I na początku możesz mieć problemy z ruszaniem wargą i nie możesz jeść jakiś produktów na początku. I przez pierwsze kilka dni będziesz miała spuchniętą wargę.
I pamiętaj - NIGDY nie przebijaj sama. To bardzo ryzykowne, bo możesz niechcący i nieświadomie przebić jakiś nerw.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

sama nigdy bym sobie nie przebiła, jeżeli już to pójdę do salonu kosmetycznego .
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

goi się od 5 do 8 tygodni. warga bardzo puchnie i bardzo boli, wiem, bo moja koleżanka przebijała. przez 2 miesiące nie można jeść żadnych jogurtów, śmietany itp. nic gorącego raczej nie można pić za bardzo. no i na początku są problemy z mówieniem, bo trzeba się do tego przyzwyczaić. jeszcze jeden minus: bardzo zdziera dziąsło.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

no wiesz jeśli usilnie chcesz wypróbować jedną z najskuteczniejszych diet to do dzieła :P . brat mojego kolegi sprawił sobie taki kolczyk i przez długi czs nic przawie nie jadł, cała warga mu spuchła i nieźle bolała,a tak przy okazji to mówił niewyraźnie i wiele takich wątpliwie przyjemnych rzeczy, ostatecznie się go pozbył. jeśli nadal chcesz mieć ten kolczyk to radzę poczekać trochę, może za kilka lat mama się zgodzi a może tobie przejdzie...
Awatar użytkownika
PomylOna
-#
-#
Posty: 259
Rejestracja: 2009-06-23, 20:29

Post autor: PomylOna »

a ja mam taki kolczyk ;P
Miałam spuchniętą wargę przez ponad tydzień. Cholernie bolało. Ale uważam, że warto ;P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Salon kosmetyczny odradzam stanowczo, lepiej iść już do profesjonalistów. Reszta chyba została już napisana
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

mama już prawie się zgodziła ;d
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja kiedyś strasznie chciałam mieć, rodziców przekonałam, ale jakoś mi to przeszło.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

moja mama powiedziała, ze się zastanowi
a napewno mi pozwoli jak będę miała świadectwo z paskiem^^ ale to dopiero za rok ;/
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Ja bym na Twoim miejscu nie robiła :) Wiąże się to na pewno z bólem. Po co się kaleczyć i to jeszcze w Twoim wieku. Zastanów się dobrze, może ten pomysł wyleci Ci z głowy.
Awatar użytkownika
Caramel
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-22, 13:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Caramel »

Ja na Twoim miejscu jeszcze bym się poważnie zastanowiła... :roll:
Masz 14 lat, a w tym wieku do głowy szybko przychodzą różne pomysły i równie szybko one przechodzą. ;)
Jeśli jednak będziesz już na 110% pewna to polecam profesjonalistów, nie wchodzi w grę robienie sobie kolczyka samemu. : P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

moja mama myślała, że mi chodzi o kolczyk w pępku. Powiedziała, że na kolczyk w wardze nie ma mowy ! Trudno pomęczę ją jeszcze troszkę i zrobię sobie w pępku to też mi się podoba :)
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

w pępku lepiej zrób po wakacjach, bo będziesz musiała sobie odmówić kąpieli i opalania :P
ODPOWIEDZ