pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmowe cytaty

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Filmowe cytaty

Post autor: psychiczna »

Macie jakieś ulubione teksty z filmów? Pisać!
Miło gdybyście podali tytuł filmu ;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Za bycie odpowiedzialnym oświadczył uroczyście dwa razy w tygodniu.
Za bycie nieodpowiedzialnym w pozostałe dni dodałam.

~"Księżyc w nowiu"




lubię to
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

'Znów jestem sam, jak palec albo coś tam problemów sto samotność ciężki los'
^Shrek 1
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

'' Przykro mi ale moją jedyną miłością jest morze'' Jack Sparrow ''PzK Skrzynia Umarlaka''
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Job, czyli ostatnia szara komórka:
– Repeat, please: „My pen is...”.
– My penis... Normal.
– Realy? No! Your pen is... is long! Show me please!

Chłopaki nie płaczą:
"Mietek Fogg to był równy gość. Daj mi te jedną niedzielę, ostatnią niedzielę a potem niech wali się świat! To jest prawdziwa piosenka o niespełnionej miłości. Wiesz, że przed wojną kolesie zamawiali sobie tę melodię u orkiestry a potem strzelali sobie w łeb. Chcieli, żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu. Bo jest prawdziwa. Nie mówi o tym, że widziałem ptaka cień albo, że wszystko się może zdarzyć!"

"A ja chce byc podroznikiem i jak Tony Halik jezdzic po Afryce i palic z murzynami blanty"

Szklana pułapka:
"Dziewięć milionów terrorystów na świecie a ja musiałem akurat załatwić gościa z małymi stopami"
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

'Warto pamiętać, że jeśli wszyscy jesteśmy sami, to jesteśmy w tym razem.' P.S. Kocham Cię ;)
grusiaa
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-07-20, 15:54

Post autor: grusiaa »

"Jesteśmy piękni! To klasa A! 100% czystej, kolumbijskiej kokainy, panie i panowie - mocna rzecz! Czysta jak płatek śniegu." - Blow

Jack Sparrow:
"Jestem nieuczciwy, a więc uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość''

– Elizabeth... nasz związek nie miał przyszłości, kochanie. Przykro mi.

,,Czy niczego nie dostrzegasz? A raczej, czy dostrzegasz brak czegoś, co by można było dostrzec?''
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Może to nie film, tylko serial, ale:

Każdemu, kto mówi, że wyśpi się w grobie, powiedzcie, żeby przyszedł porozmawiać ze mną po kilku miesiącach stażu. Oczywiście, nie tylko praca trzyma nas na nogach całą noc. Jeśli życie jest takie ciężkie, dlaczego sprowadzamy na siebie więcej kłopotów? Co jest z tą potrzebą uderzenia w przycisk autodestrukcji? [...] Może lubimy ból. Może jesteśmy dziwni. Bo bez niego, nie wiem, może nie czujemy się realnie. Jak to się mówi? Dlaczego wciąż uderzam się młotkiem? Bo czuję się rewelacyjnie, kiedy przestaję.

Chirurdzy.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »


Rolnik, rolnik, rolnik, pod rolnikiem ciągnik. Na ciągniku rolnik worek ma. W tym worku są buraki i choć chce rolnik w krzaki nie może, bo w mieście buraków skup już trwa...


A jak zrobię tak (strzyk) to AŁA! Palce mi drętwieją! O nie, moje palce! Gdzie są moje palce?! Niech mnie ktoś przytuli...


Dobra, Ty załatw smoka, ja biorę na siebie schody. Znajdę je skubane i skopię im poręcz tak, że nie będą wiedziały, którędy na górę, a co! Bezwzględny będę, zero litości! Znam karate czwarty stopień, wtajemniczenia, nie? Ale będzie jatka, no będzie rzeźnia normalnie!

Podoba mi się ten głaz... To naprawdę ładny głaz.


Mój kochany Osioł ze Shreka :D
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Bells pisze:Rolnik, rolnik, rolnik, pod rolnikiem ciągnik. Na ciągniku rolnik worek ma. W tym worku są buraki i choć chce rolnik w krzaki nie może, bo w mieście buraków skup już trwa...

A jak zrobię tak (strzyk) to AŁA! Palce mi drętwieją! O nie, moje palce! Gdzie są moje palce?! Niech mnie ktoś przytuli...

Dobra, Ty załatw smoka, ja biorę na siebie schody. Znajdę je skubane i skopię im poręcz tak, że nie będą wiedziały, którędy na górę, a co! Bezwzględny będę, zero litości! Znam karate czwarty stopień, wtajemniczenia, nie? Ale będzie jatka, no będzie rzeźnia normalnie!

Podoba mi się ten głaz... To naprawdę ładny głaz.

Mój kochany Osioł ze Shreka
cytuję wszystko, bo zgadzam się w 100 procentach ;)
osioł najhlepszy! :lol:
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Dr House

Myślisz, że zmywamy naczynia? Nie, my tylko uprawiamy seks!

Genialne są jego teksty :D
Awatar użytkownika
Burning
-#
-#
Posty: 726
Rejestracja: 2009-08-17, 20:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: Burning »

"Kto rano popiepszy dzień ma potem lepszy" :P

Ranczo :)
Golima
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-08-17, 21:32

Post autor: Golima »

-Daj piwo.
-Daj trąbkę.
-Jaką trąbkę ?
-Jakie piwo ?

"Manna"

xDDD
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

:arrow: Szklana pułapka:
"Dziewięć milionów terrorystów na świecie a ja musiałem akurat załatwić gościa z małymi stopami"

:arrow: Epoka Lodowcowa:
- Dlaczego naszą epokę nazwano lodowcową?
-Bo wszędzie... mamy... LÓD!
- Hm... Ale powiało chłodem."

"Ciocia Berta? Wujek Grzyb? Gdzie oni są?! Ej wy tam! Przegapicie mi... mi... migracje... Zostawili mnie! Co rok ta sam heca! Dlaczego nikt mnie nie kocha? "

– Od dzisiaj macie mnie tytułować Sid Władca Płomieni.
– Ej! Władco Płomieni! Ogon ci się fajczy!

– Tutaj tylko ty i ja! Dwaj przystojniacy szukający szczęścia.
– Nie! Jeden gamoń szukający goryla, który go obroni.
– Cwany jesteś, choć nie wyglądasz.

– Że niby kłamie?
– Tego nie mówiłem.
– Ale tak myślałeś.
– Jakiś wybryk natury... Czyta w myślach!

:arrow: Shrek
"Osły warstw nie mają. My swoje lęki nosimy jak odzież wierzchnią."

"Niebieski kwiat i kolce, niebieski kwiat i kolce... Byłoby lepiej gdybym nie był daltonistą!"

"Dobra, Ty załatw smoka, ja biorę na siebie schody. Znajdę je skubane i skopię im poręcz tak, że nie będą wiedziały, którędy na górę, a co! Bezwzględny będę, zero litości! Znam karate czwarty stopień, wtajemniczenia, nie? Ale będzie jatka, no będzie rzeźnia normalnie! "

"Piękny? On Jest Boski Twarz Mu Chyba Michał Anioł Dłutem Charatał!"

"- Wypuśćcie mnie, jestem nieletni! Mam chore nerki! A kto mi przeczyta moje prawa? A gdzie słynne „masz prawo zachować milczenie”? Nikt mi nie powiedział, że mam prawo zachować milczenie!
- Masz. Masz prawo zachować milczenie! Problem w tym, że z niego nie korzystasz."

:arrow: Dr. House
To nieprawda, że miłość od nienawiści dzieli cienka granica. Dzieli je mur chiński z basztami i wartownikami co 5 metrów.

– Na pańskim czole jest napisane „Nie wchodzić”.
– No nie, a mieli to powiesić na drzwiach...

– Potrzebuję adwokata.
– Kogo zabiłeś?
– Jeszcze nikogo. Wszystko przede mną.

-Mamy krwawienie z odbytu.
-Wszyscy na raz?

:arrow: Jakiś film Woodego Allena

"Krew!!! To, powinno być wewnątrz."

"-Co robisz w sobotę wieczorem?
-Popełniam samobójstwo!
-Hmm...w takim razie co powiesz na piątek wieczorem."
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

'Epoka Lodowcowa':

Sid: Maaaanfred? Ja cię kręcę. Nie lepiej Maniek Mamuci Maniak, albo Maniek Melancholik, Maniek Marny?

Sid: Padam z nóg.
Maniek: To twój szałas?
Sid: Hej! Ty jesteś wielki to masz dużo drewna, a ja jestem mały...
Maniek: I masz pół patyka.
Sid: Tak, ale wiesz, z pół patykiem i niezwykle kumatym mózgiem... Ał! Skombinuję ogień!
Maniek: Pasjonujące.

Sid: Diego, pamiętasz te stare czasy?
Diego: Które?
Sid: No, wczoraj i przedwczoraj, kiedy lodu było jak lodu a ląd był stały pod stopami.
Diego: Tak, pamiętam.

Sid: Możemy iść wolniej? Ja zaraz zdechnę! (podlatuje stado sępów) Tak mi się tylko powiedziało!

Sid: Jestem samotną matką z trojgiem dzieci! Okazałabyś trochę współczucia!

'House':

Cuddy: Nie gap się na mój tyłek, kiedy nie patrzę. Nie wpadaj do knajp na moje randki. Nie fantazjuj o mnie pod prysznicem. Ten statek dawno zatonął. Zapomnij o nim.
House: Dalej mówisz o swoim tyłku? To nie statek, tylko super tankowiec!

House: Niech Willson z nim pogada. Zabija na prawo i lewo, a nikt go nie pozywa.
ODPOWIEDZ