pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Facebook

Sieć...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Hmm, ostatnio zastanawiałam się nad założeniem, jednak już i tak mam zbyt dużo stron, które odwiedzam regularnie. Nk stanowczo mi wystarczy, zwłaszcza, że FB nie jest popularny wśród moich znajomych.
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

Mam facebooka. Założyłam go gdy znalazłam u brata w znajomych parę osób z Irlandii, z którymi chciałam porozmawiać. Udało się odnowić znajomości, więc nie żałuję. : )
A dla tych którzy nie wiedzą - FB to nie to samo co NK. Na facebooku są gwiazdy, które często coś piszą, odpisują fanom, są wszelakiego rodzaju konkursy, gry, grupy. Warto zajrzeć jeśli komuś się nudzi a już nie wie co robić ; )
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Niki pisze:Hmm, ostatnio zastanawiałam się nad założeniem, jednak już i tak mam zbyt dużo stron, które odwiedzam regularnie. Nk stanowczo mi wystarczy, zwłaszcza, że FB nie jest popularny wśród moich znajomych.
Wśród moich też nie, ale kogo to obchodzi. Gdy usuwałam nk wybuchł mały protest, ale ja powiedziałam, że nk mam gdzieś i jak chcą mieć ze mną kontakt to jestem na FB. xD

Jak dla mnie to FB jest milion razy lepszy od tej zwalonej nk :?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mam konto na fb bo tam nie ma niepotrzebnego syfu i szybciej da sie dogadać w sprawie koncertów. :)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Słyszałam o tym portalu, ale konta tam nie mam tak jak Niki zbyt dużo stron regularnie odwiedzam, żeby kolejne sobie dokładać.;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Konta nie ma, ale ostatnio zastanawaiałam się nad założeniem,
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Największy ostatnio beef hh zaczął się od tego, że Tede napisał na fb co sądzi o zachowaniu peji na koncercie. Dużo sław ma tam konto, ale nie ma się do wszystkiego dostępu od razu, albo ktoś to musi przepisać, albo musisz mieć takiego celebryta w znajomych sam nie wiem jak to działa i nie mam czasu się w to bawić, może jak będę miał czas.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Nadal nie mam profilu na tym portalu i raczej miec nie bede,kolejny pożeracz czasu i nic wiecej.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

marionetkowa pisze:kolejny pożeracz czasu
To prawda, ale teraz jakoś nie wyobrażam sobie Internetu bez tego ;)
Ja zakładałam konto jako jedna z tych "pierwszych", jeszcze w Polsce nie był tak popularny,. No ale teraz zaczyna się szał. Coraz więcej osób ma konta. Ale z niektórymi znajomymi, z zagranicy szczególnie, to jedyna forma kontaktu.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

i już po raz 100 mam zamier założyć tam konto, podobno jest tak całkiem fajna gra w farme xd
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

uniqex33, zapewne gierek w farmie jest w necie pelno i to bez zakladania konta.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

marionetkowa, wiem, wiem, ale miałam tam założyc konto już wieki temu moja znajoma ma tam konto i obiecłam jej ze zaprosze ja do znajomych ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

uniqex33 pisze:i już po raz 100 mam zamier założyć tam konto, podobno jest tak całkiem fajna gra w farme xd
Jest tam mnóstwo gier Farma mi się akurat nie podoba ale gram w 3 inne gry.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

uniqex33 pisze:podobno jest tak całkiem fajna gra w farme xd
hahha, tak tak :)
Byłam uzależniona, a od pewnego czasu znowu ją zaniedbałam ;)
marionetkowa pisze:zapewne gierek w farmie jest w necie pelno i to bez zakladania konta.
Owszem. Ale tutaj plus jest taki, że bezpośrednio porównujesz swoje wyniki ze swoimi znajomymi itp.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Mam,mam.Założyłam niedawno dlatego,że 'moje' forum założyło konto.Zadziwiona byłam ile osób go posiada,jednakże jeszcze nie nauczyłam się go obsługiwać do końca i nawet się w to nie bawię.Tak sobie tkwi i jest dobrze.
ODPOWIEDZ