pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kolega :/

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

może o wiele łatwiej by było gdyby pan T. nie robił mi ciągle na złość...
ustępuję. ciągle ustępuję. nawet jak jestem ze swoim chłopakiem i zadzwoni do niego pan T, to mówię mu, że przecież ja mogę iść do domu lub do przyjaciółki, jeśli chce z nim wyjść i nie ma problemu. wtedy zaczyna się 'o co Ci chodzi? znowu zaczynasz?!' ;/
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Powinnaś poważnie porozmawiać ze swoim chłopakiem powiedzieć mu wszystko co ci leży na sercu, ponieważ taki związek jest dla ciebie wielką męczarnia... Dziwie się tylko że tak bardzo bierzecie pod uwagę pana T. zamiast mieć go w dupie nie przejmować się tym to wy jakby się na to zgadzacie pomimo że wam to nie pasuje Pan M. słucha Pana T więc Pan T., w pewnym sensie ma "władze" nad twoim chłopakiem i ją bardzo dobrze wykorzystuje i nim manipuluje. Uważam że powinnaś porozmawiać ze swoim chłopakiem jeżeli cie oleje ... powinnaś wiedzieć w tedy co robić... twój chłopak niech też porozmawia z panem T że tak być nie może ponieważ to CIEBIE kocha a nie GO! więc tobie musi poświęcać jak najwięcej czasu a nie mu, ty jesteś jego wybranką więc musi spełniać twoje zachcianki (oczywiście wszystko z umiarem) a nie jego!
powodzenia
Dudenzz
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-08, 02:36

Post autor: Dudenzz »

niewidzialna , nie uważasz, że to "trochę" egoistyczne podejście? Powiem Ci, z doświadczenia, widziałem nie jeden związek który niszczyło "ultimatum", "on albo ja". Rozmowa - owszem, próba uświadomienia komuś, że przedstawiona wyżej relacja oznacza idealną miłość i ostateczne oddanie - nie. Sądze, że życie każdego składa się z wielu aspektów. Na pewno należą do nich związki emocjonalne jak storge czy eros, należy rozróżnić intymność, namiętność i zaangażowanie, ale przecież każde z nich to miłość.

Wydaje mi się, że problemy trzeba rozwiązywać, a nie odrzucać.
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Dudenzz pisze:Powiem Ci, z doświadczenia, widziałem nie jeden związek który niszczyło "ultimatum", "on albo ja
hmm ale ja przecież nigdzie nie napisałam aby jej chłopak wybierał pomiędzy nimi... pisząc o rozmowie miałam na myśli aby pan M zrobił coś z panem T, który dzięki temu może zmieni swoje zachowanie.
depielmek
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-09, 09:10
Kontakt:

Post autor: depielmek »

Niektórzy racy są.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

w związkach nie może być coś za coś. Nikt nie lubi być stawiany pod ścianą i nie służy to relacjom między partnerami.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Jak sama nazwa wskazuje musimy być dla siebie partnerami...
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

partnerami ale nie może dochodzić do takich sytuacji że musimy się czegoś wyrzec bo druga strona tego chce.
ODPOWIEDZ