pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Galerianki

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Galerianki

Post autor: Rose »

Galerianki, czyli "młode prostytutki". Są to dziewczyny w wieku około 13-16 lat, które chodzą po galerii szukając "sponsorów". Mężczyźni kupują im drogie ciuchy, kosmetyki i inne duperele a one w zamian oddają im siebie...Sprzedają się po prostu.
Dlaczego tak młode dziewczyny dopuszczają się takich czynów? Znacie może takie osoby?
Awatar użytkownika
Babi17
-#
-#
Posty: 304
Rejestracja: 2009-07-21, 12:51
Lokalizacja: Chojna

Post autor: Babi17 »

Kiedyś ogladałam film o takiej dziewczynie. Znalazła sobie faceta o 30 lat starszego który wszystko jej sponsorował. A to wszystko było wywołane przez koleżanki które były bogate, jej matka chorowała i byli biedni. Wydaje mi się, że mogą sprawiać to problemy rodzinne, zazdrość czy koleżanki które mają zły wpły na tą osobe.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Nie znam takich osób, ale uważam, ze ona robią to dlatego, że chcę"zabłysnąć" tym, ze są takie supr przed innymi. Ze ubierają się fajnie, mają drogie firmowe ciuch. Dla mnie jest to głupie.
Awatar użytkownika
Babi17
-#
-#
Posty: 304
Rejestracja: 2009-07-21, 12:51
Lokalizacja: Chojna

Post autor: Babi17 »

To jest kompletną głupotą. Nie każdego musi być stać na firmowe ciuchy ale to w końcu nie jest najważniejsze. Tylko to jacy są i co osiągna w życiu
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jestem ze wsi, nie mu tu galerii, także nie znam takich osób. Ale wiele o nich czytałam. Tragedia. Sprzedają się za oryginalny ciuch, zegarek, doładowanie do telefony. Sprzedają się zazwyczaj dużo starszym mężczyzną. Takie dziewczyny pochodzą za zwyczaj z ubogich rodzin i nie stać je na kupowanie drogich ciuchów, a chcą podążać za modą, chcą mieć wszystkie najnowsze gadżety itd. Dla mnie są to jakieś zaburzenia seksualności i pęd za modą, chęć pokazania koleżankom na jakie drogie rzeczy mnie stać - ja jestem modna, nie Ty...;/
Awatar użytkownika
Babi17
-#
-#
Posty: 304
Rejestracja: 2009-07-21, 12:51
Lokalizacja: Chojna

Post autor: Babi17 »

Te dziewczyny muszą mieć problemy z psychiką... ;/
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Tak i powinny leczyć się u psychologa i seksuologa, bo to, jak już wspomniałam, jest jakieś zaburzenie seksualności...
Awatar użytkownika
Babi17
-#
-#
Posty: 304
Rejestracja: 2009-07-21, 12:51
Lokalizacja: Chojna

Post autor: Babi17 »

Mogą miec później problemy w życiu jeżeli nie zaczną się leczyć dość szybko
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

takich nie znam, ale znam takie co potrafia dać za papierosa, albo za piwo. nie mówiąc już o pieniądzach.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

http://www.youtube.com/watch?v=l92ok_SHxsQ
http://www.youtube.com/watch?v=bwm-Qn8UKHs
http://www.youtube.com/watch?v=pgfr5RT0ZbM

Jak ktoś ma chwilę czasu, to polecam obejrzec.
A nikogo takiego nie znam, przynajmniej tak mi się wydaje, bo nigdy nic nie wiadomo. Ale droga do domu publicznego jest już łatwa :roll:
Awatar użytkownika
Babi17
-#
-#
Posty: 304
Rejestracja: 2009-07-21, 12:51
Lokalizacja: Chojna

Post autor: Babi17 »

Mariette pisze:takich nie znam, ale znam takie co potrafia dać za papierosa, albo za piwo. nie mówiąc już o pieniądzach.
też taką znam

Ale to nie jest galerianka, tu nie chodzi o to, rozwijaj swoje wypowiedzi/Niki
Ostatnio zmieniony 2009-07-22, 13:00 przez Babi17, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie rozumiem jak można pójść z facetem do łóżka wzamian za nowy ciuch czy biżuterie.
Dla mnie te dziewczyny są nikim.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Akt desperacji .
Boże ja nie wiem , przecież nawet rodzice moga sie zdziwić skąd mają takie drogie rzeczy , skoro ich na nie nie stać .
Bezmyślnośc .
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Nie znam takich osób. Nie rozumiem sprzedawania się za drogie, markowe rzeczy. Jeżeli tak bardzo pragną je mieć to niech zarobią w inny sposób. Brak szacunku do własnego ciała.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Czytałam kiedyś o takich dziewczynach. Wystarczy pójść do jakieś większej galerii takich jest pełno. To jest po prostu łatwa kasa skoro panienka nie mam skrupułów, szybki numerek i ma to co chce. Ludzie są różni niestety.
ODPOWIEDZ