pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Biedny czy bogaty?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Biedny czy bogaty?

Post autor: psychiczna »

Jak to jest z wami? Czy status materialny ma wpływ przy wyborze partnera?
Czy naprawdę liczy się tylko i wyłącznie wygląd i charakter?
Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Nie liczy się czy biedny czy bogaty, ważny jest charakter.

Chociaż udowodniono, że najlepiej jest ludzim, którzy są na tym samym poziomie finansowym :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:Czy status materialny ma wpływ przy wyborze partnera?
Nie ma znaczącego wpływu, "bo miłość...":)
Czy naprawdę liczy się tylko i wyłącznie wygląd i charakter?
Nie wiem jakby to było związać się z chłopakiem, który nie ma pieniędzy zabrać cię gdziekolwiek itp. Ale jeśli byłby pracowity i umiał sobie poradzić ( w sensie zarobić) to ok. Razem byśmy do czegoś doszli. Bo nie potrafiłabym się związać z człowiekiem, który jest totalnym leniem i nic nie robi.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie liczy się dla mnie stan materialny chłopaka. może dlatego, ze mi samej nie brakuje kasy... patrze raczej na charakter niż na stan materialny.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Nie, nigdy nie zwracałam uwagi na status materialny faceta. Ważne, żeby miał coś w głowie. Bo jak jest biedny, to będzie potrafił się dorobić. A bogacz z pustką pod kopułą... Podejrzewam, że pieniądze by idioty w moich oczach nie ratowały.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Jak poznaję chłopaka, to nie widzę od razu czy jest biedny czy bogaty. Zapoznam się z nim bliżej, to się dowiem. Ale to nic nie zmieni. Choć średnio by mi się uśmiechało ciągłe "fundowanie" facetowi lodów, pizzy...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

psychiczna pisze:Czy naprawdę liczy się tylko i wyłącznie wygląd i charakter?
To jest podstawa a na pewno już charakter. Nie patrzę na status materialny, ale dobrze byłoby gdyby facet jakoś sobie radził. Sama pochodzę niezbyt bogatej rodziny i nieraz doświadczyłam jak ktoś mnie ocenia z skąd pochodzę i jak stoję materialnie. Najważniejsze, żeby przy kimś czuła się dobrze pieniądze to dwurzędna sprawa. Po co bogaty facet, który ciągle pokazywałby mi że ma pozycję, że ma więcej niż ja?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Nie liczy się czy bogaty czy biedny. Owszem fajnie byłoby mieć chłopaka który będzie miał dużo kasy. Ale najważniejsze jest to żeby mnie kochał i szanował.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jakby był wielkim leniem i nie miał przez to ani grosza to odpada, bo wtedy wiedziałabym, że w przyszłości, w razie ewentualnego małżeństwa byłoby nam ciężko. Ale jeśli chłopak jest pracowity, to nie mam nic przeciwko :roll:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie musi być bogaczem. Wystarczy żeby był pracowity, aby nie żyło się z obawą że nie starczy do pierwszego.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

It doesn't matter ..
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Sol_Angelica pisze:najlepiej jest ludzim, którzy są na tym samym poziomie finansowym :)
Dokładnie tak jest najlepiej i wtedy nie ma nieporozumień wiszych z powodu pieniędzy.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Liczy się charakter. To na pierwszym miejscu.
Kasa? Ona nie jest najważniejsza. Zawsze można się jakoś dorobić.
Ale ja także
Rose pisze:nie potrafiłabym się związać z człowiekiem, który jest totalnym leniem i nic nie robi.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

mój chłopak pochodzi z bogatej rodziny. Ja z takiej średniej.
wiem, że dla jego rodziny jest ważne czy mam kase czy nie..
okropnie się z tym czuje..
ja osobiście wolałabym, żeby chłopak pochodził z normalnej przeciętnej rodziny,która nie ma problemów finansowych ale też nie cierpi na nadmiar pieniędzy.. Jeśli byłby biedny również bym go kochała bez względu na kase.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Status majątkowy się nie liczy nie wybierasz kogoś kto jest bogaty, lub nie jesteś z kimś tylko dlatego ze nie ma tyle pieniędzy by Ciebie zadowolić, ale wpływa na taki finansowy rozwój związku.
ODPOWIEDZ