pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Rodzice chrzestni

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Blue
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-03-09, 13:56
Lokalizacja: :)

Post autor: Blue »

Moi chrzestni to mąż siostry mamy - czyli wujek i żona brata mamy - czyli ciocia :)
Kontakt z nimi mam ... hm, normalny. Raz na jakiś czas się z nimi widuję i tyle.

A sama jestem chrzestną synka mojej siostry. Ma na imię Kacperek. 19 miesięcy już ma smok mały :)
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Moja chrzestna - ciocia, siostra taty. Ostatni raz widziałam ją nie wiem jakieś 4 lata temu? Chyba tak. Nie mam z nią praktycznie żadnego kontaktu, mieszka na drugim końcu polski.
Mój chrzestny - mąż siostry mojej mamy, dobrze się z nim dogaduje, mieszka blisko, często go widuję, lubię go po prostu :)
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Moi chrzestni są świetni, nie mogłam sobie wymarzyć lepszych. Moja chrzestna to zarówno najlepsza przyjaciółka mojej mamy wiec bardzo często nas odwiedza albo my ja, za to mój chrzestny jest najbardziej wesołym czlowiekiem jakiego znam.
Awatar użytkownika
Lola
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-06-17, 17:18

Post autor: Lola »

Moja chrzestna to moja starsza kuzynka tak samo jak chrzestny. Zarówno z chrzestną jak i z chrzestnym się dogaduje :P
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Moja chrzestna to w sumie kuzyna żona (z tym że duuuużo starszego kuzyna), a chrzestny to kuzyn mamy. Z chrzestnym widzę się często, mam bardzo dobry kontakt z jego córką. Z chrzestną widzę się rzadziej - mieszka spory kawałek ode mnie, ale często gadamy na gg. :)

Sama jestem chrzestną od prawie 3 lat. Mojej siostry córeczki. :)
Awatar użytkownika
BlackGreen
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2010-06-23, 19:33

Post autor: BlackGreen »

Moją matką chrzestną jest żona brata mojej Mamy. A chrzestnym syn brata Mamy. Właściwie rzadko ich widuję. Wiem, że charakter mam w zupełności po Chrzestnym. Mama zawsze uważała, że powinnam być adwokatem, przez charakter :p
Awatar użytkownika
Morgan130
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-29, 23:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Morgan130 »

Moja matka chrzesta to przyjaciółka mamy , która trochę się mną interesuje i zazwyczaj kupuje prezenty. Natomiast ojciec chrzestny mnie olał... :/
Awatar użytkownika
Kasjopeja
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-10, 14:07

Post autor: Kasjopeja »

Ojca chrzestnego ostatni raz widziałam na mojej komunii. A metkę chrzestną widuję dosyć często,bo jest moją ciocią. Nie jest tak źle.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

chrzestny - brat mojej mamy (wujek)
chrzestna - siostra taty (ciocia)
mam raczej z nimi bardzo bliski kontakt, widzimy się prawie codziennie. ;]
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Moi chrzestni to ciocia i wujek. Widujemy się zazwyczaj na jakiś imprezach rodzinnych; imieninach czy komuniach ;) ogólnie kontakt mamy średni :P
A i chrzestna ma imię i nazwisko takie jak ja :P
ODPOWIEDZ